Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Hadi Ya izle Full HD TEk Parça Sinema izleUsta bir yönetmen ve yetenekli ve genç bir kadroya sahip olan Hadi Ya filmi yaz aylarında sinema seveler ile buluşacaktır. Filmin baş kahramanı Haydar adında genç bir çocuktur ve film onun ve yaşadığı olaylar etrafında dönmektedir. Haydar iyi kalpli ve yumuşak huylu bir genç çocuktur. Haydar’ın en büyük tutkusu ise sinemadır. Senaryo yazarlığı ve film yönetmenliği hayalleri kurmakta olan Haydar kendi kendine çalışmalar yapmaktadır. Haydar’ın sinema ile ilgili yaptığı bu çalışmalara köy ahalisi de katılmaktadır. Haydar’ın şarkıcılık ile uğraşan çok samimi olduğu bir arkadaşı vardır. Haydar samimi olduğu bu arkadaşı sayesinde Nazlı isimli bir genç kız ile tanışır. İlk bakışta çok farklı karakterler olarak görünseler de zaman ilerledikçe samimi olurlar. Nazlı ile Haydar beraber vakit geçirmeye ve dolaşmaya başlarlar. Bu vakit geçirmelerin sonucunda ise Haydar Nazlı’ya ilgi duymaya başlar. Zaman geçtikçe Haydar’ın Nazlı’ya duyduğu bu ilgi aşka dönüşecektir. Nazlı’da aynı şekilde Haydar’a ilgi duymaya başlayacaktır. İlk görüşte çok farklı karakterler olarak karşımıza çıkan bu iki genç zaman ilerledikçe birbirlerini tamamlamaya başlayacaklardır. Yönetmenlik alanında ustalaşmış olan Vecihi Ener’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde oyuncu kadrosunda bir çok yetenekli isim bulunmaktadır. 22 Haziran 2018 tarihinde vizyona girerek sinema severler ile buluşacak olan filmin oyuncu kadrosunda Cesur Doğan, Senem Kuyucuoğlu gibi isimler bulunmaktadır.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1.894

Hadi Ya izle Full HD TEk Parça

Usta bir yönetmen ve yetenekli ve genç bir kadroya sahip olan Hadi Ya filmi yaz aylarında sinema seveler ile buluşacaktır. Filmin baş kahramanı Haydar adında genç bir çocuktur ve film onun ve yaşadığı olaylar etrafında dönmektedir. Haydar iyi kalpli ve yumuşak huylu bir genç çocuktur. Haydar’ın en büyük tutkusu ise sinemadır. Senaryo yazarlığı ve film

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.