Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Güzel Adam Süreyya İzle Tek Parça 1080p Seyret Sinema izleGüzel Adam Süreyya Direk İzle, Güzel Adam Süreyya Full İzle, Oldukça ilginç bir yapım olan Güzel Adam Süreyya, belgesel türünde çekilmiş bir filmdir. Film, ülkemizin en önemli spor kulüplerinden biri olan, tam adıyla Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün malzemecisi Süreyya Soner’in hikayesini anlatıyor. Süreyya Soner yıllarca Beşiktaş’ın malzemeciliğini yapmış biri. Ancak o Beşiktaş için bir Malzemeciden çok daha fazlası. Tribünlerden bile adının tezahüratı yapılan Süreyya, kulübe hayatını adamış biri. 1981 den beri sabahtan akşama kadar kulüpte çalışan Süreyya Soner’i Beşiktaş’ta tanımayan yok. Onu tanıyan kimse onun hakkında en ufak kötü bir cümle kurmuyor. 37 yıldır gelmiş geçmiş bütün teknik direktörler, antrenörler ve oyuncularla iletişimi olmuş olan Süreyya Soner en çok anlattığı hikayeler ile tanınıyor. Bu hikayelerden en çok bilinen ikisi; oğlu Şevki Yasin ve kızı Yağmur’un isimlerini koyduğu hikayeler. Beşiktaş’tan önce de Yeşilçam’da set ekiplerinde çalışmış Süreyya Soner’in en büyük hayallerinden biri Yeşilçam’da oynamakmış ancak bir türlü bu hayali gerçekleşmemiş. Onun bu hayalini de bilen Yönetim, onu Beşiktaş’ın reklam filmlerinde de oynatmıştır. Ferdinand, Holosko, Del Bosque, Querasma gibi isimlerle de çok yakın ilişkiler kurmuş ve bu medyaya yansımıştır.
Belgesel türündeki Güzel Adam Süreyya filminin yönetmenliğini de yine kulüp ile iç içe olan kişilerden biri Gökçe Kaan Demirkıran yapmıştır. Filmin sponsorluğunu da aynı zamanda Beşiktaş Basketbol Takımının ana sponsoru olan Sompo Japan üstlenmiş.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

2.491

Güzel Adam Süreyya İzle Tek Parça 1080p Seyret

Güzel Adam Süreyya Direk İzle, Güzel Adam Süreyya Full İzle, Oldukça ilginç bir yapım olan Güzel Adam Süreyya, belgesel türünde çekilmiş bir filmdir. Film, ülkemizin en önemli spor kulüplerinden biri olan, tam adıyla Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün malzemecisi Süreyya Soner’in hikayesini anlatıyor. Süreyya Soner yıllarca Beşiktaş’ın malzemeciliğini yapmış biri. Ancak o Beşiktaş için bir Malzemeciden çok daha fazlası. Tribünlerden bile adının tezahüratı yapılan Süreyya, kulübe hayatını adamış biri. 1981 den beri sabahtan akşama kadar kulüpte çalışan Süreyya Soner’i Beşiktaş’ta tanımayan yok. Onu tanıyan kimse onun hakkında en ufak kötü bir cümle kurmuyor. 37 yıldır gelmiş geçmiş bütün teknik direktörler, antrenörler ve oyuncularla iletişimi olmuş olan Süreyya Soner en çok anlattığı hikayeler ile tanınıyor. Bu hikayelerden en çok bilinen ikisi; oğlu Şevki Yasin ve kızı Yağmur’un isimlerini koyduğu hikayeler. Beşiktaş’tan önce de Yeşilçam’da set ekiplerinde çalışmış Süreyya Soner’in en büyük hayallerinden biri Yeşilçam’da oynamakmış ancak bir türlü bu hayali gerçekleşmemiş. Onun bu hayalini de bilen Yönetim, onu Beşiktaş’ın reklam filmlerinde de oynatmıştır. Ferdinand, Holosko, Del Bosque, Querasma gibi isimlerle de çok yakın ilişkiler kurmuş ve bu medyaya yansımıştır.
Belgesel türündeki Güzel Adam Süreyya filminin yönetmenliğini de yine kulüp ile iç içe olan kişilerden biri Gökçe Kaan Demirkıran yapmıştır. Filmin sponsorluğunu da aynı zamanda Beşiktaş Basketbol Takımının ana sponsoru olan Sompo Japan üstlenmiş.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Numune Çözgü Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri