Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Grave İzle Hd Tek Parça Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 7,2

Yorum yapılmamış

688

Grave İzle Hd Tek Parça

Grave Hd izle

Hem korku hem de dram severlerin beğenisini kazanacak olan Grave filmi izleyicileri ile 15 Mart 2017 tarihinde beyaz perde de buluşacaktır. 3.500.000 € gibi oldukça büyük bir bütçe ile hazırlanmış olan bu film Fransa ve de Belçika ülkelerinin sinema sektörüne kazandırmış oldukları başarılı filmlerden birisidir. Bir saat 39 dakika gibi uzun bir film olmasından dolayı da uzun metraj filmler arasında da yerini almayı başarmıştır. IMD’den almış olduğu puanına da gelinecek olunursa 7,2 gibi bir seviyede yerini almayı başarmıştır. Bu seviye her ne kadar orta seviyelerde yerini alsa da başarılı ir film olma özelliğini elinden kaybetmemiştir.


Filmin konusundan biraz bahsedecek olursak eğer; Justine 16 yaşında kendi halinde çevresine karşı gayet kibar ve de başarılı bir kızdır. Okuldaki başarısı ile diğer arkadaşlarından kendisini direk ayırabilen fakat mütevazı bir yapıya sahip aile terbiyesi ile yetiştirilmiş bir öğrencidir. Ailesindeki diğer tüm üyeler veteriner olduğundan dolayı kızlarının da ileride bir veteriner olmasını isteyen aile kızları için hayatının ilerisine karşın planlarını çoktan yapmışlardır bile.

Grave İzle

Justine’nin bu okula gitmesi ile birlikte bu başarılı ve de saygılı küçük kızın hayatında büyük ölçüde değişimler olacaktır. Bu korku dolu filmin yönetmen koltuğunda yer alan usta isim ulia Ducournau’dur. Filmin oyuncularından bazıları ise Garance Marillier, Ella Rumpf, Rabah Naït Oufella, Joana Preiss, Laurent Lucas, Bouli Lanners, Marion Vernoux, Alice D’Hauwe ve Julia Ducounau gibi usta oyunculardan oluşmaktadır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri