Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Göz Bebeğim izle Full HD Tek Parça Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.973

Göz Bebeğim izle Full HD Tek Parça

Göz Bebeğim sansürsüz izle, Göz Bebeğim Türkçe altyazılı izle, Talihsiz bir kaza sonucu gözlerini kaybeden küçük güzel bir kızın hikayesinin anlatıldığı bu filmde atlara inanılmaz bir sevgi ve alaka besleyen kız neredeyse tüm zamanını atlarla geçirmeyi ve bu atlarla gezmeye ayırabilecek bir karaktere sahiptir. Hiç beklemediği bir anda yine at ile gezi yaptığı sırada atın üzerinden düşer ve kendini kaybeder. Kendine geldiğinde ise dünyası kararmıştır. Gerçek anlamda kararan dünyasında artık gözleri göremez duruma gelmiş ve bir daha görüp göremeyeceği ise bir muamma olmaktan çıkmamaktadır. Bir at eğitmenin bir midilliyi eğitmesinden sonra kızın gözleri görevini görmesi için bu midilliyi kıza hediye eder. Kız bu midilli ile tekrar hayata tutunmaya çalışır ve güzel bir hayat hayal eder. Eğitmenin öğütlerini de hiçbir zaman aklından çıkarmaz ve tekrar bir gün görebileceği umudunu hiçbir zaman kalbinden ve aklından çıkarmaz ve karamsarlığa düşmemeye gayret gösterir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle