Göz Bebeğim izle Full HD Tek Parça Sinema izle
X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2686 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Göz Bebeğim izle Full HD Tek Parça Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.973

Göz Bebeğim izle Full HD Tek Parça

Göz Bebeğim sansürsüz izle, Göz Bebeğim Türkçe altyazılı izle, Talihsiz bir kaza sonucu gözlerini kaybeden küçük güzel bir kızın hikayesinin anlatıldığı bu filmde atlara inanılmaz bir sevgi ve alaka besleyen kız neredeyse tüm zamanını atlarla geçirmeyi ve bu atlarla gezmeye ayırabilecek bir karaktere sahiptir. Hiç beklemediği bir anda yine at ile gezi yaptığı sırada atın üzerinden düşer ve kendini kaybeder. Kendine geldiğinde ise dünyası kararmıştır. Gerçek anlamda kararan dünyasında artık gözleri göremez duruma gelmiş ve bir daha görüp göremeyeceği ise bir muamma olmaktan çıkmamaktadır. Bir at eğitmenin bir midilliyi eğitmesinden sonra kızın gözleri görevini görmesi için bu midilliyi kıza hediye eder. Kız bu midilli ile tekrar hayata tutunmaya çalışır ve güzel bir hayat hayal eder. Eğitmenin öğütlerini de hiçbir zaman aklından çıkarmaz ve tekrar bir gün görebileceği umudunu hiçbir zaman kalbinden ve aklından çıkarmaz ve karamsarlığa düşmemeye gayret gösterir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | sansürsüz film izle | nette ilk film izle | Yeşilçam Erotik filmler izle | Oflu Hoca Trakya'da sansürsüz full hd izle | Yerli Filmler izle | Cumali Ceber 2 izle | Oflu Hoca Trakya'da izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com adresinde film izlemek kez kolay, yapmanız gerek beğendiğiniz, aradığınız ya da izleyecek film arıyorsanız sinemahdkeyfi doğru adresiniz. Olmayan filmleri varmış gibi sizi kandırmıyoruz sitemizde filmleri full hd kalitesinde size sunuyoruz. Bu film neden 720p bunun 1080p olanı yüklesenize demeden şundan emin olabilirsiniz. En yüksek kalite 720p ise daha üst kaliteyi hiç bir sitede bulamazsınız filmleri sizlere sunarken piyasada olan en iyi görüntüyü sizlere sunmaya çalışıyoruz ecnebi sinema izle filmleri izlemek içinde player a tıkladığınızda açılan reklamların bizimle alakası yoktur tamamen film upload edilen yerlerin yaptığı reklamdır bize hiçbir faydası yoktur. sinemahdkeyfi.com olarak bizlerde sizlere reklamsız playerlar da hd film izletelim ama mümkün olmuyor. Teliflerin bize ve video upload yerlerine baskısı site kapatmaları vb olaylardan dolayı herkes gibi bizde bu sitelere mecburuz lütfen film izlerken açılan reklamlar yüzünden bizleri suçlamayın daha da ileri giderek küfür vb etmeyiniz sizlere full film izletmek içinde verilen bir emek var biraz saygınız olsun sizden değişik beklentimiz yoktur. Sitemizden her kategoride film bulma şansınız var xyz filmler hariç Aksiyon filmleri, dram filmleri,animasyon filmleri, komik filmleri her türden size hitap eden bir film bulabilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı olarak seyredebilirsiniz son çıkan sinema filmleri izle daha doğrusu vizyon filmlere ulaşma şansınız var. Bunların dışında telif meselesi olmayan yerli gülünç filmlerini'de sitemizden seyredebilirsiniz. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.