Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Gökdelen – Skyscraper Sinema izle


Will Sawyer eskiden başarılı bir FBI ajanıyken şimdi emekliye ayrılmıştır. Aslında şimdi çok daha özel görevlerde yer alan Will dünyanın en büyük gökdelenlerinin güvenlik sorumlusu olmuştur. Çin’de ülkenin en önemli bir gökdeleninde yangın çıkar ve bundan sorumlu kişi Will’dir. Yaşanan olayla ilgili kendisini suçlu göstermektedirler. Bunun için biran önce üstüne atılmış bu iftiradan kurtularak binanın içerisinde kalmış insanları kurtarması gerekmektedir.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

2

Gökdelen – Skyscraper

Will Sawyer eskiden başarılı bir FBI ajanıyken şimdi emekliye ayrılmıştır. Aslında şimdi çok daha özel görevlerde yer alan Will dünyanın en büyük gökdelenlerinin güvenlik sorumlusu olmuştur. Çin’de ülkenin en önemli bir gökdeleninde yangın çıkar ve bundan sorumlu kişi Will’dir. Yaşanan olayla ilgili kendisini suçlu göstermektedirler. Bunun için biran önce üstüne atılmış bu iftiradan kurtularak binanın

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri