Geri Çağırma(The Recall) izle Yabancı Film Full HD Sinema izle
X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2686 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Geri Çağırma(The Recall) izle Yabancı Film Full HD Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.190

Geri Çağırma(The Recall) izle Yabancı Film Full HD

Geri Çağırma filmini izle, Geri Çağırma full izle,Birbirlerini çok seven ve yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen 5 yakın arkadaş vardır. Bu arkadaşlar günlük hayatın yoğunluğundan sıkılmışlar, yeni bir heyecan arayışına girmişlerdir. Ne yapacaklarına bir türlü karar veremeyen bu arkadaş grubu, en sonunda eğlenceli vakit geçirmek ve tatil yapmak amacıyla uzak bir bölgeye göl evine giderler. Göl evinde eğlenceli vakit geçiren bu 5 arkadaşın dünyadan haberleri yoktur. Bu sırada dünyada büyük bir uzay saldırısı gerçekleşecektir. Bütün insanlık büyük bir tehdit altında kalmıştır. Çok fazla zaman geçmeden bu 5 arkadaş garip olaylarla karşı karşıya kalacak ve uzaylı saldırısı olduğunun farkına varacaklardır. Uzaylılar karşısında büyük bir sıkıntı ile karşılaşan arkadaş grubu oturup plan yapma peşine düşecektir; ancak yaptıkları planların onları kurtarmaya yetip yetmeyeceği büyük bir bilinmezlik söz konusu oluyor.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | sansürsüz film izle | nette ilk film izle | Yeşilçam Erotik filmler izle | Oflu Hoca Trakya'da sansürsüz full hd izle | Yerli Filmler izle | Cumali Ceber 2 izle | Oflu Hoca Trakya'da izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com adresinde film izlemek kez kolay, yapmanız gerek beğendiğiniz, aradığınız ya da izleyecek film arıyorsanız sinemahdkeyfi doğru adresiniz. Olmayan filmleri varmış gibi sizi kandırmıyoruz sitemizde filmleri full hd kalitesinde size sunuyoruz. Bu film neden 720p bunun 1080p olanı yüklesenize demeden şundan emin olabilirsiniz. En yüksek kalite 720p ise daha üst kaliteyi hiç bir sitede bulamazsınız filmleri sizlere sunarken piyasada olan en iyi görüntüyü sizlere sunmaya çalışıyoruz ecnebi sinema izle filmleri izlemek içinde player a tıkladığınızda açılan reklamların bizimle alakası yoktur tamamen film upload edilen yerlerin yaptığı reklamdır bize hiçbir faydası yoktur. sinemahdkeyfi.com olarak bizlerde sizlere reklamsız playerlar da hd film izletelim ama mümkün olmuyor. Teliflerin bize ve video upload yerlerine baskısı site kapatmaları vb olaylardan dolayı herkes gibi bizde bu sitelere mecburuz lütfen film izlerken açılan reklamlar yüzünden bizleri suçlamayın daha da ileri giderek küfür vb etmeyiniz sizlere full film izletmek içinde verilen bir emek var biraz saygınız olsun sizden değişik beklentimiz yoktur. Sitemizden her kategoride film bulma şansınız var xyz filmler hariç Aksiyon filmleri, dram filmleri,animasyon filmleri, komik filmleri her türden size hitap eden bir film bulabilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı olarak seyredebilirsiniz son çıkan sinema filmleri izle daha doğrusu vizyon filmlere ulaşma şansınız var. Bunların dışında telif meselesi olmayan yerli gülünç filmlerini'de sitemizden seyredebilirsiniz. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.