Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Geri Çağırma(The Recall) izle Yabancı Film Full HD Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.190

Geri Çağırma(The Recall) izle Yabancı Film Full HD

Geri Çağırma filmini izle, Geri Çağırma full izle,Birbirlerini çok seven ve yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen 5 yakın arkadaş vardır. Bu arkadaşlar günlük hayatın yoğunluğundan sıkılmışlar, yeni bir heyecan arayışına girmişlerdir. Ne yapacaklarına bir türlü karar veremeyen bu arkadaş grubu, en sonunda eğlenceli vakit geçirmek ve tatil yapmak amacıyla uzak bir bölgeye göl evine giderler. Göl evinde eğlenceli vakit geçiren bu 5 arkadaşın dünyadan haberleri yoktur. Bu sırada dünyada büyük bir uzay saldırısı gerçekleşecektir. Bütün insanlık büyük bir tehdit altında kalmıştır. Çok fazla zaman geçmeden bu 5 arkadaş garip olaylarla karşı karşıya kalacak ve uzaylı saldırısı olduğunun farkına varacaklardır. Uzaylılar karşısında büyük bir sıkıntı ile karşılaşan arkadaş grubu oturup plan yapma peşine düşecektir; ancak yaptıkları planların onları kurtarmaya yetip yetmeyeceği büyük bir bilinmezlik söz konusu oluyor.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle