Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Gayrimeşru izle 2017 Tek Parça Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

2.061

Gayrimeşru izle 2017 Tek Parça

Gayrimeşru izle

Ne zaman beyaz perdede gösterileceği hakkında henüz bir açıklama yapılmayan Gayrimeşru Filminin vizyona girmesi heyecanla beklenmektedir. Film daha vizyonda olmadığı halde şimdiden oyuncu kadrosu ile dikkat çekmektedir. Gayrimeşru Filminin yönetmen koltuğunda Adrian Sitaru oturmaktadır. Gayrimeşru filminin oyuncularına bakıldığında ise pek çok usta oyuncu görülmektedir.

Sasha Anghelescu rolünde Alina Grigora, Victor Anghelescu rolünde Adrian Titieni, Romea Anghelescu rolünde Robi Urs, Cosma Anghelescu rolünde Bogdan Albulescu, Ema Nedela rolünde Mihaela Perianu ve son olarak Radu rolünde Radu Andrei Micu bulunmaktadır. Gayrimeşru filminin senaryosu ise filmin başrolünü oynayan Adrian Sitaru ve Alina Grigaru imzası taşımaktadır. Son olarak ortak yapımcılar ile birlikte filmin yapımcısı Anamaria Antoci’dir. Gayrimeşru filmini adını filmin konusundan almaktadır. Film gayrimeşru bir aşk ve iki kardeşi konu almaktadır. Film bir aile hayatını anlatmaktadır. Bir akşam yemeğinde ailenin büyük oğlu babasının sırlarını ortaya döker ve babanın itirafı ile birlikte ortalık iyice karışacaktır. Gayrimeşru filmi izleyenlerin yüreğine dokunacak bir hikayeyi anlatmaktadır.

Gayrimeşru Tek Parça izle

Şimdiden konusu ile dikkat çeken Gayrimeşru Filmi vizyona girdikten sonra izleyenleri iç acıtacak bir hikayenin içine alacak bir filmdir. Filmde aslında son zamanlarda oldukça sık rastlanan ahlaki ikilemden söz edilmektedir. Yakın zamanda vizyona girmesi beklenen Gayrimeşru Filmi nin Romanya, Fransa ve Polonya’nın ortaklığı ile yapımı tamamlanmıştır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri