Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Game Night izle Tek Parça Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

2.793

Game Night izle Tek Parça

Game Night izle

2 Mart 2018 de vizyona girecek olan Game Night adlı yapımın yönetmenliğini Jonathan M. Goldstein ve John Francis Daley birlikte yapmaktadır. Komedi türünde başarılı bir yapım olan bu filmin senaristliğini ise filmin yönetmenliğini de yapan Jonathan M. Goldstein, John Francis Daley ve Mark Perez üstlenmektedir. Sinema da ki izleyicilerini gülmekten kırıp geçirecek olan bu yapımı izleyiciler şimdiden merak etmeye başladı bile.

Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan film de uzun süredir arkadaş olan bir grubun buluştukları bir gece de başlarına gelen garip olaylar anlatılıyor. Uzun süredir dost olan bu grubun eskilerden beri devam ettirdikleri bir gelenekleri vardır. Uzun yıllar önce birbirlerine bu geleneği devam ettirecekleri, her ne olursa olsun geleneği bozmayacakları konusunda söz vermişler ve bu sözü tutmuşlardır. Gelenek de söz verdikleri gibi gruptaki arkadaşlar her maç akşamı bir araya gelirler. Bu gelenek sürerken grupta bulunan arkadaşlar tekrar bir maç akşamı bir araya gelirler. Ancak yaşanan bir dizi garip olay sonucu kendilerini bir cinayeti ortaya çıkarmaya çalışırken bulacaklardır.

Game Night izle Türkçe Dublaj

Oldukça kaliteli olan Game Night adlı yapımın oyuncu kadrosunda Rachel Mc Adams, Billy Magnussen, Lamorne Morris ve Jason Baterman gibi yetenekli oyuncular yer almaktadır. Yapım işlerini Jim Garavente ve Jason Bateman’ın üstlendiği filmi sitemiz üzerinden tek parça, full hd ve Türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. 1080p film izle