Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Flatliners İzle Tek Parça Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

620

Flatliners  İzle Tek Parça

Flatliners İzle

Gerilim filmlerinde bir çok kişi aslına bakılırsa korkar fakat ömründe herkes an azından bir tane gerilim ilmi izlemiştir ve bunun etkisinde uzun bir süre kalmıştır. İşte sinema severlere öneri olarak sunacağımız gerilim türü filmlerden bir tanesi de Flatliners adındaki gerilim filmidir. Bu muhteşem film 2017 yılına gerilim türündeki filmler arasında isminden bahsettirecek olan filmlerden bir tanesi gibi gözükmektedir. Amerika Birleşik Devletleri tarafından yapılan Flatliners adındaki bu film 29 Eylül 2017 tarihinde sinema severler ile buluşacaktır. Gerilim ve de bilim kurgu tarzında hazırlanmış olan bu filmde bazı anlar heyecandan nefes nefese kalacaksınız.

Bu muhteşem filmin yönetmen koltuğunda ise genç yaşına rağmen büyük başarılar kazanmış olan Niels Arden Oplev yer almaktadır. Bu kaliteli filmin oyuncuları da bir o kadar kaliteli ve değerli oyunculardan oluşmaktadır. İşte o isimlerden bazıları ise Ellen page, Nina Dobrev, Diago luna, James Norton ve Kiersey Clemons gibi yetenekli oyuncular yer almaktadır. Filmin orijinal senaryosu ise Stephen Susco tarafından yazılmıştır. Bu değerli filmin senaristliğini  ise Ben Ripley yapmaktadır.

Flatliners Full HD izle

Sony ve de Colambia Pictures tarafından yapımcılığı ortak bir şekilde hazırlanan bu film kalitesi ile de şimdiden kendisini gösterebilmektedir. Film hakkımda her hangi bir şekilde fragmanı yayınlanmamış olmasına karşın sinema severler oldukça merak etmektedirler. 1990 yılında vizyonlarda terini almayı başarmış olan Çizgi Ötesi adlı filmin sinemaya yeniden uyarlanması şeklinde hazırlanmış olan bu film 2017 yılında tekrar karşımızda olacaktır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri