Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Fantastik Dörtlü 2 İzle HD Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1.185

Fantastik Dörtlü 2 İzle HD

Fantastik Dörtlü 2 İzle

Marvel’in süper kahraman filmleri arasında yer alan Fantastik Dörtlü ekibi yeni bir film ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fantastik Dörtlü 2 adlı yapım ile karşımıza çıkacak olan bu yapımda; süper kahraman ekibimiz, farklı bir anti kahraman ile mücadele ederek; zafer kazanmak adına farklı farklı yollar izlemeye başlayacaklardır. İlk filmde olduğu gibi güç birliği yaparak, önemli bir mücadele içerisine girecek olan süper kahramanlarımız ikinci nesil film ile yeniden gündeme gelmeyi amaçlıyor.

Fantastik Dörtlü 2 adlı yapımın henüz kurgusu hakkında pek fazla bir detay bulunmasa da filmin beklentileri karşılayacak seviyede yer alacağını söyleyebiliriz. Klasik bir süper kahraman filmi gibi kötü güçlerle dünyayı ele geçirme amacı güden anti kahramanlara karşı mücadeleyi seyrederek; kahramanlarımızın yeteneklerini nasıl kullanabileceğine dair olay örgüsü hakkında da fikir sahibi olabilmek mümkün hale gelecektir.

Fantastik Dörtlü 2 Hd İzle

Fantastik Dörtlü 2 adlı yapımın oyuncu ve yönetmen kadrosu ilk filmki gibi ayarlanmış. Süper kahraman filmleri arasında önemli bir yere sahip olan Fantastik Dörtlü adlı yapımın ikinci filminde Michael B. Jordan, Miles Teller, Kate Mara ve Jamie Bell rol almayı sürdürüyor. Filmin yönetmenliğini ise Josh Trank’ın üstlendiği bu yapım; genel olarak çizgi romanlarda gösterilen olayları yenden işlemesiyle bilinerek; süper kahraman filmlerinde bu özelliği gündeme getirmesiyle büyük bir seyirci kitlesine hitap edeceğe benziyor.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri