Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Ezeli Rekabet izle Tek Parça Full HD Sinema izle


Ezeli Rekabet izle, Ezeli Rekabet full hd izle, Bobby Riggs 1940’lı yıllarda ünlü olan bir tenisçidir. Tenis yıldızı olan Bobby Riggs tenis dünyasında önemli bir yere sahiptir. Ancak Bobby Riggs bir spor dalı olan teniste kadınların çok alt seviyelerde olduğunu söylemektedir. 55 yaşında olan Bobby Riggs bu yaşında bile bütün kadın tenisçileri yenebileceğini iddia etmektedir. Bobby bu iddiası ile cinsiyet ayrımcılığı yaptığı için söylediği büyük bir gündem yaratmıştır. Bobby Riggs’in bu iddiası üzerine dünyanın en iyi oyuncularından olan Billie Jean King Bobby Riggs’e meydan okumuştur.

Ezeli Rekabet 2017 yılında vizyona girerek film severler ile buluşmuştur. Film 2 saat 1 dakika sürmektedir. Ezeli Rekabet filmi biyografi, komedi ve dram türlerini bir araya getirerek işlemiştir. Ezeli Rekabet’in diğer ismimleri ise Battle of the Sexes ve La Battalla de Los Sexos’tur. Filmin yönetmenliğini Jonathan Dayton ve Valerie Faris yapmaktadır. Ezeli Rekabet’in oyuncu kadrosunda Andrea Riseborough, Austin Stowell, Elisabeth Shue, Emma Stone, Steve Carell gibi deneyimli ve yıldız oyuncular rol almaktadır. Filmin senaryosunu Simon Beaufoy yazmıştır. Ezeli Rekabet filmi IMDB’den 10 üzerinden 6,9 gibi iyi bir puan almıştır. Film seyredenler tarafından oldukça beğenilmiştir. Ayrıca Ezeli Rakip filmi ABD yapımlı bir filmdir. Cinsiyet ayrımcılığının ön planda olduğu bu film 2017 yılı içerisinde vizyona giren filmler arasında farkındalığını ortaya koymayı başarmıştır. Değişik senaryosu ile ilgi çekici bir film olan Ezeli Rekabet filmi spor filmi sevenlerin seveceği türden bir filmdir.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB:

Yorum yapılmamış

4.780

Ezeli Rekabet izle Tek Parça Full HD

Ezeli Rekabet izle, Ezeli Rekabet full hd izle, Bobby Riggs 1940’lı yıllarda ünlü olan bir tenisçidir. Tenis yıldızı olan Bobby Riggs tenis dünyasında önemli bir yere sahiptir. Ancak Bobby Riggs bir spor dalı olan teniste kadınların çok alt seviyelerde olduğunu söylemektedir. 55 yaşında olan Bobby Riggs bu yaşında bile bütün kadın tenisçileri yenebileceğini iddia etmektedir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. 1080p film izle