Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Ex Machina izle Sinema izle


Ex Machina izle

Aksiyon, suç ve gerilim türünden olan film 01 Eylül 2017 Amerika Birleşik Devletlerinde ilk defa izleyiciyle buluştu. Güney Kore yapımı olan filmde Sol Kyung-Gu(Byeong- Soo) baş rolü üstlenen seri katil olarak karşımıza çıkıyor. Alzheimer hastası olan Byeong-Soo kurbanlarının birisinden aldığı kızı (Eun-Hee) büyütür. Sonra Eun-Hee’nin erkek arkadaşı olan Tae-Joo’nunEun-Hee’yi öldürmek için yaklaştığını düşünür. Kızını korumak için Byeong-SooTae-Joo’u öldürmek için planlar kurmaya başlar. Bu süreçte Alzheimer hastası olması Byeong-Soo’yi çok zor durumda bırakır.

Ex Machina izle

2017 yapımı filmin senaryosunu Young-he Kim, Jo-yun Hwang ve Young-ha Kim yazmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Shin-yeonWon oturmaktadır. Yayınlandığı günden bu yana oldukça fazla ilgi gören film gerilim, aksiyon severlerin beğenisi almıştır. Yayınlandığı ilk günden itibaren 15 Eylül 2017’de Kore saatine göre öğleden sonra saat 4 sularında 2 milyon izleyici sayısını aşan film ilk Kore gerilim filmi olarak da tarihe geçmiştir. 11 gün boyunca sinema salonlarında gişe sıralamasında birinci olarak günü tamamladı. Kore halkının alışılagelmiş film alışkanlıkları dışında farklı bir türde çekilen film izleyicilere meraklı ve zevkli bir seyir imkanı verdi. Kore izleyici kitlesinin bu tarz ve daha farklı tarzda filmlere aç olduğunu gösterdi. Gelecekte çekilecek yeni film ve projelere farklı bir yön veren film kaliteli ve akıcı bir çalışmanı eseri olarak karşımıza çıkmıştır.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 7,7

Yorum yapılmamış

0

Ex Machina izle

Ex Machina izle Aksiyon, suç ve gerilim türünden olan film 01 Eylül 2017 Amerika Birleşik Devletlerinde ilk defa izleyiciyle buluştu. Güney Kore yapımı olan filmde Sol Kyung-Gu(Byeong- Soo) baş rolü üstlenen seri katil olarak karşımıza çıkıyor. Alzheimer hastası olan Byeong-Soo kurbanlarının birisinden aldığı kızı (Eun-Hee) büyütür. Sonra Eun-Hee’nin erkek arkadaşı olan Tae-Joo’nunEun-Hee’yi öldürmek için yaklaştığını

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.