Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Ev Kira Semt Bizim izle Sinema izle


Ev Kira Semt Bizim izle

27 Nisan 2018’de gösterime giren film, Bağımsız Sinema Merkezi kolektif çalışması ile ve 2011’de sinemada uzun metraja adım atan Mustafa Kenan Aybastı senaristliği- yönetmenliğiyle seyircisiyle buluşmuştur. 1 saat 31 dakika olan film pek çok usta ismi de bir araya getirmiştir. Oyuncu kadrosu açısından oldukça zengin olan filmde: Suna Selen, Aydan Burhan, Can Başak, Dilşah Demir, Barış Kıralioğlu, Sadık Gürbüz, Ulvi Arı, Nevzat Süs, Ender Yiğit gibi isimler yer almıştır. İMDB puanı 6.2 olsa da izleyici de karşılık bulacak çokça öge bulunduruyor. Politik eleştiriler, kamu aksaklıkları, dayanışmanın gücü, izleyiciyi rahatsız etmeyecek sıcak bir üslupla aktarılıyor. Tümüyle gönüllülük üzerine çalışılmış olduğunu düşünürsek te biraz daha ayrı değerlendirilmesi gerekiyor.

Ev Kira Semt Bizim izle

Bir mahalle hikayesi anlatan film toplumsal sorunlara dikkat çekerken diğer yandan komedi unsurları da barındırıyor. Artan kiralar sebebiyle yaşadıkları semti birer birer terk etmek zorunda kalanlardan biri de semt sakinlerinden Latif oluyor ve buna dur demek isteyen semtin gençleri Selim, Fatih, Arslan, Mert, Zangef semtlerini geri kazanmak için herkesi bir araya getirmeye çalışıyor ve ardından atıldıkları maceralar semtlerini geri alma çabaları ve trajikomik ilerleyişi ile özlenen mahalle ruhunu yansıtmasıyla ve verdiği mesajlarla ve de bunları haklı çıkaran sonu ile başarılı denilebilecek bir film.
Son olarak vizyonda uygulanan 18 yaş sınırının haklı olmadığı rahatlıkla söylenilebilir.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1

Ev Kira Semt Bizim izle

Ev Kira Semt Bizim izle 27 Nisan 2018’de gösterime giren film, Bağımsız Sinema Merkezi kolektif çalışması ile ve 2011’de sinemada uzun metraja adım atan Mustafa Kenan Aybastı senaristliği- yönetmenliğiyle seyircisiyle buluşmuştur. 1 saat 31 dakika olan film pek çok usta ismi de bir araya getirmiştir. Oyuncu kadrosu açısından oldukça zengin olan filmde: Suna Selen, Aydan

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.