Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

En Karanlık Saat izle Full HD Tek Parça Sinema izle

En Karanlık Saat full izle, En Karanlık Saat yabancı filmi izle, İngiliz yönetmen Joe Wright’ın yönetmen koltuğunda oturmakta olduğu En Karanlık Saat (Darkest Hour) filmi, 2. Dünya Savaşı’nın ilk yıllarındaki olayları anlatmaktadır. Adolf Hitler’in başında olduğu Nazi Almanyası’nın korkunç bir tehdit oluşturarak tüm Avurpa ve İngiltere’ye dehşet saçmaktadır. Büyük Biritanya başbakanı olan Neville Chamberlain (Ronald Pickup) savaş esnasında görevinden ayrılmak zorunda kalmaktadır. Başkan Neville’in yerine ise Winston Churcill (Gary Oldman)’in getirilmesi söz konusu haline gelmiştir. Winston Churcill oldukça stratejik kararlar almakta olan bir başbakandır fakat savaş söz konusu olduğu için bu kararları almakta biraz zorlanmaktadır. Görevi devraldıktan sonra ise onu oldukça zor kararlar beklemektedir. Winston Churcill, Adolf Hitler ile barış imzalayarak savaştan çıkmak ya da tüm gücü ile ülkesine bu savaşta liderlik etmek konusunda bir ikilem içerisinde kalacaktır.
En Karanlık Saat (Darkest Hour) filminin başrolünde, çok büyük projelerde kendini gösteren Gary Oldman vardır. Ayrıca Kristin Scott Thomas, Lily James, Ben Mendelsohn, Stephen Dillane gibi oldukça ünlü isimler de bu filmin oyuncu kadrosuna katkı sağlamaktadır. Anthony McCarten’ın kaleminden yazılmış olan senaryosuyla beraber bu filmin yapımcılığını da Tim Bevan ve Eric Fellner ortaklaşa üstlenmektedir. İçerisinde oldukça fazla dram ögelerine yer verilen ve tarihten bir kesit olarak ele alınıp incelenen bu savaş filmini, sinemaseverler büyük bir ilgi ve merakla beklemektedir.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

31.469

En Karanlık Saat izle Full HD Tek Parça

En Karanlık Saat full izle, En Karanlık Saat yabancı filmi izle, İngiliz yönetmen Joe Wright’ın yönetmen koltuğunda oturmakta olduğu En Karanlık Saat (Darkest Hour) filmi, 2. Dünya Savaşı’nın ilk yıllarındaki olayları anlatmaktadır. Adolf Hitler’in başında olduğu Nazi Almanyası’nın korkunç bir tehdit oluşturarak tüm Avurpa ve İngiltere’ye dehşet saçmaktadır. Büyük Biritanya başbakanı olan Neville Chamberlain (Ronald

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.