En Güzel Ada İzle Tek Parça İndirmeden Online Seyret Sinema izle
X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2686 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

En Güzel Ada İzle Tek Parça İndirmeden Online Seyret Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

11.095

En Güzel Ada İzle Tek Parça İndirmeden Online Seyret

En Güzel Ada Filmini İzle, En Güzel Ada Direk İzle. Genç ve güzel bir kadının yaşamında karşılaştığı zorlukları konu alan filmin başkarakteri Luciana adında genç ve güzel bir kadındır. Luciana’yı diğer insanlardan farklı kılan özelliği ise diğer insanlardan daha büyük olayların üstesinden gelmesidir. Luciana yeni bir hayata başlamak istedikçe, aksine hiçbir şekilde geçmişinde ki yaralardan kurtulamaz. Bunun sebebi çevresinin ona sürekli geçmişini hatırlatmasıdır. Çevresinde bulunan unsurların Luciana üzerinde kurdukları baskılar her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bunun sonucu olarak Luciana artık bu duruma dayanamayacak hale gelmektedir. Yaptığı tüm işlerde geçmişini görmesi ona neredeyse gülmeyi unutturmuştur. Yeni bir hayata başlaya bilmek için çeşitli yollar deneyen Luciana yeni bir işe başlamaya karar verir. Arkadaşından bir kumarhanede çalıştırılmak üzere kurpiyer arandığını duymuştu. Bu işe gidip başvuru yapan Luciana masa başında sadece kâğıt dağıtacağını düşünürken olayın farklı bir boyutta olduğunun farkına varması epey zaman almıştır. Çalıştığı bölümde kumar kartlar üzerinde değil işe giren kadınlar üzerinde oynanmaktadır. Oldukça tehlikeli anlar yaratan bu oyun Luciana’nın hayatta kalması için mücadele etmesine neden olacaktır. Geçim sıkıntısı ve hayat şartlarının vermiş olduğu sıkıntılar Luciana’yı bu işe sürüklese de Luciana hayatına temiz bir sayfa açmak için elinden geleni yapmaya devam edecektir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | sansürsüz film izle | nette ilk film izle | Yeşilçam Erotik filmler izle | Oflu Hoca Trakya'da sansürsüz full hd izle | Yerli Filmler izle | Cumali Ceber 2 izle | Oflu Hoca Trakya'da izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com adresinde film izlemek kez kolay, yapmanız gerek beğendiğiniz, aradığınız ya da izleyecek film arıyorsanız sinemahdkeyfi doğru adresiniz. Olmayan filmleri varmış gibi sizi kandırmıyoruz sitemizde filmleri full hd kalitesinde size sunuyoruz. Bu film neden 720p bunun 1080p olanı yüklesenize demeden şundan emin olabilirsiniz. En yüksek kalite 720p ise daha üst kaliteyi hiç bir sitede bulamazsınız filmleri sizlere sunarken piyasada olan en iyi görüntüyü sizlere sunmaya çalışıyoruz ecnebi sinema izle filmleri izlemek içinde player a tıkladığınızda açılan reklamların bizimle alakası yoktur tamamen film upload edilen yerlerin yaptığı reklamdır bize hiçbir faydası yoktur. sinemahdkeyfi.com olarak bizlerde sizlere reklamsız playerlar da hd film izletelim ama mümkün olmuyor. Teliflerin bize ve video upload yerlerine baskısı site kapatmaları vb olaylardan dolayı herkes gibi bizde bu sitelere mecburuz lütfen film izlerken açılan reklamlar yüzünden bizleri suçlamayın daha da ileri giderek küfür vb etmeyiniz sizlere full film izletmek içinde verilen bir emek var biraz saygınız olsun sizden değişik beklentimiz yoktur. Sitemizden her kategoride film bulma şansınız var xyz filmler hariç Aksiyon filmleri, dram filmleri,animasyon filmleri, komik filmleri her türden size hitap eden bir film bulabilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı olarak seyredebilirsiniz son çıkan sinema filmleri izle daha doğrusu vizyon filmlere ulaşma şansınız var. Bunların dışında telif meselesi olmayan yerli gülünç filmlerini'de sitemizden seyredebilirsiniz. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.