Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

En Güzel Ada İzle Tek Parça İndirmeden Online Seyret Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

11.095

En Güzel Ada İzle Tek Parça İndirmeden Online Seyret

En Güzel Ada Filmini İzle, En Güzel Ada Direk İzle. Genç ve güzel bir kadının yaşamında karşılaştığı zorlukları konu alan filmin başkarakteri Luciana adında genç ve güzel bir kadındır. Luciana’yı diğer insanlardan farklı kılan özelliği ise diğer insanlardan daha büyük olayların üstesinden gelmesidir. Luciana yeni bir hayata başlamak istedikçe, aksine hiçbir şekilde geçmişinde ki yaralardan kurtulamaz. Bunun sebebi çevresinin ona sürekli geçmişini hatırlatmasıdır. Çevresinde bulunan unsurların Luciana üzerinde kurdukları baskılar her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bunun sonucu olarak Luciana artık bu duruma dayanamayacak hale gelmektedir. Yaptığı tüm işlerde geçmişini görmesi ona neredeyse gülmeyi unutturmuştur. Yeni bir hayata başlaya bilmek için çeşitli yollar deneyen Luciana yeni bir işe başlamaya karar verir. Arkadaşından bir kumarhanede çalıştırılmak üzere kurpiyer arandığını duymuştu. Bu işe gidip başvuru yapan Luciana masa başında sadece kâğıt dağıtacağını düşünürken olayın farklı bir boyutta olduğunun farkına varması epey zaman almıştır. Çalıştığı bölümde kumar kartlar üzerinde değil işe giren kadınlar üzerinde oynanmaktadır. Oldukça tehlikeli anlar yaratan bu oyun Luciana’nın hayatta kalması için mücadele etmesine neden olacaktır. Geçim sıkıntısı ve hayat şartlarının vermiş olduğu sıkıntılar Luciana’yı bu işe sürüklese de Luciana hayatına temiz bir sayfa açmak için elinden geleni yapmaya devam edecektir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle