Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3036 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği İzle Türkçe Dubaj Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

5.778

Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği İzle Türkçe Dubaj

Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği sansürsüz izle, Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği filmini izle, Birçok annenin başına gelen olaylardan daha fazlası dört tane annenin de başına gelmiştir. Dört tane oldukça şımarık olan küçük çocuklar beraber okudukları anaokulunda her gün bir vukuat işlemektedirler. Bu durum karşısında öğretmenlerinin tek yapabildiği ise okula çocuklarını almaya gelen ailelere çocuklarını şikâyet etmektir. Neredeyse her gün aynı şikâyetleri alan anneler çocuklarının ortak özellikleri sayesinde birbirileri ile tanışırlar. Tanışmalarının ardından aralarında ki arkadaşlıkları gittikçe ilerleyen anneler bir akşamüstü yemeğe çıkmaya karar verirler. Fakat tek sorun çocukları ne yapacaklarıdır. Her bir anne çocuklarının yaramazlıklarından bıkarak biraz kafa dağıtmak istemektedirler. Çocuklarını bıraktıktan sonra yemeğe çıkan anneler yemeğin ardından alkol almaya başlarlar. Alkolleri biraz fazla kaçırınca ortalığı birbirine katan anneler oldukça fazla maceralar yaşayacaklardır. Birçok yerde olay çıkartacaklar. Hatta kapalı alanda gizli gizli sigara içmek gibi ufak suçlarda işleyeceklerdir. Tabi ki yaşadıkları eğlenceli gecenin sonuna geldiklerinde ise çocuklarının yaptıkları ile karşılaşacaklardır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız Direk Full izle bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle