Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği İzle Türkçe Dubaj Sinema izleEğlenceli Annelerin Akşam Yemeği full izle, Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği filmini izle, Birçok annenin başına gelen olaylardan daha fazlası dört tane annenin de başına gelmiştir. Dört tane oldukça şımarık olan küçük çocuklar beraber okudukları anaokulunda her gün bir vukuat işlemektedirler. Bu durum karşısında öğretmenlerinin tek yapabildiği ise okula çocuklarını almaya gelen ailelere çocuklarını şikâyet etmektir. Neredeyse her gün aynı şikâyetleri alan anneler çocuklarının ortak özellikleri sayesinde birbirileri ile tanışırlar. Tanışmalarının ardından aralarında ki arkadaşlıkları gittikçe ilerleyen anneler bir akşamüstü yemeğe çıkmaya karar verirler. Fakat tek sorun çocukları ne yapacaklarıdır. Her bir anne çocuklarının yaramazlıklarından bıkarak biraz kafa dağıtmak istemektedirler. Çocuklarını bıraktıktan sonra yemeğe çıkan anneler yemeğin ardından alkol almaya başlarlar. Alkolleri biraz fazla kaçırınca ortalığı birbirine katan anneler oldukça fazla maceralar yaşayacaklardır. Birçok yerde olay çıkartacaklar. Hatta kapalı alanda gizli gizli sigara içmek gibi ufak suçlarda işleyeceklerdir. Tabi ki yaşadıkları eğlenceli gecenin sonuna geldiklerinde ise çocuklarının yaptıkları ile karşılaşacaklardır.
Komedi filmleri arasında üst sıralarda bulunan filmin konusu oldukça ilgi çekici olduğu görülüyor. Günümüzde her annenin başına gelebilecek bu tarz çocuklar mevcuttur. Bu konuyu espirili bir dille ekrana getiren filmin yönetmen koltuğunda ise Alethea Jones oturmaktadır. Oyuncu kadrosu ilede oldukça dikkat çeken filmde Bridget Everett, Katie Aselton, Toni Collette gibi oyuncular yer almaktadır. Film birçok annenin dikkatini çekerken, ailece izleyebileceğiniz en güzel filmlerden biridir.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

5.778

Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği İzle Türkçe Dubaj

Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği sansürsüz izle, Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği filmini izle, Birçok annenin başına gelen olaylardan daha fazlası dört tane annenin de başına gelmiştir. Dört tane oldukça şımarık olan küçük çocuklar beraber okudukları anaokulunda her gün bir vukuat işlemektedirler. Bu durum karşısında öğretmenlerinin tek yapabildiği ise okula çocuklarını almaya gelen ailelere çocuklarını şikâyet etmektir. Neredeyse her gün aynı şikâyetleri alan anneler çocuklarının ortak özellikleri sayesinde birbirileri ile tanışırlar. Tanışmalarının ardından aralarında ki arkadaşlıkları gittikçe ilerleyen anneler bir akşamüstü yemeğe çıkmaya karar verirler. Fakat tek sorun çocukları ne yapacaklarıdır. Her bir anne çocuklarının yaramazlıklarından bıkarak biraz kafa dağıtmak istemektedirler. Çocuklarını bıraktıktan sonra yemeğe çıkan anneler yemeğin ardından alkol almaya başlarlar. Alkolleri biraz fazla kaçırınca ortalığı birbirine katan anneler oldukça fazla maceralar yaşayacaklardır. Birçok yerde olay çıkartacaklar. Hatta kapalı alanda gizli gizli sigara içmek gibi ufak suçlarda işleyeceklerdir. Tabi ki yaşadıkları eğlenceli gecenin sonuna geldiklerinde ise çocuklarının yaptıkları ile karşılaşacaklardır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. 1080p film izle