Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2371 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Düş Kırgınları izle Sansürsüz Full HD Tek Part

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.049

Düş Kırgınları izle Sansürsüz Full HD Tek Part

Düş Kırgınları direk full hd izle, Düş Kırgınları izle tek part 1080 p Düş Kırgınları filmi son derece dikkat çeken yapımlar arasında yer almayı başarmıştır. Bunun en temel sebebi ise birbirinden dikkat çekici sahneleri ve olay örgüleri ile fazlası ile dikkat çekmektedir. Bu filmde Sami ve Kuzey adında fazlası ile yakın iki adet dost bulunmaktadır. Bu iki dost fazlası ile hayatlarında her zorluğa birlikte aşmışlardır. Kuzey ölümü bekleyen bir gençtir. Sami ise Kuzey’in hayatta kalması için elinden geleni yapabilecek vefakar bir dosttur. Sami ve Kuzey aynı yerde yaşamaya devam ederken yaşadıkları yere Şafak adında birinin gelmesi ile birlikte işler artık değişmeye başlayacaktır. Kuzey bu Şafak’tan fazlası ile etkilenmeye başlamışlardır. Bunun sebebi ise Kuzey fazlası ile aşık olmuştur. Kendini kaptırmadan sadece sevmeye devam etmektedir. Bu sebeple de fazlası ile sıkıntıya girer. Şafak’ta aslında Kuzey’e boş değildir. Ancak kuzey kendini fazlası ile geri çekmektedir. Bunun sebebi ise kendisini ölüme hazırlarken hayatında yeni birini istememektedir. Yine de aşkı ölümden güçlü geldiği için Kuzey ile birlikte olurlar. Ancak yüzlerce kez ayrılıp barışırlar. Bu durum üzücü bir hal aldığından Şafak bir kere gider ve geri dönmez. Aradan 5 yıl geçse de onu unutamayan Kuzey Sami ile birlikte Şafak’ı aramaya devam eder.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | Film izle | yerli komedi filmleri izle, | Yerli Filmler izle | erotik filmler izle | Full Film izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmeti vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı erotik filmler içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizdeki vizyon sinema filmleri izle sunucumuzda barınmmaktadır. Büyük video sitelerinden içerikleri iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Bu sebeple, sinemahdkeyfi.com uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Yabancı filmler yerli film izle yeni sinema filmleri yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukuksal bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.