Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Dünyalı 2 izle Türkçe Altyazılı Online Seyret Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

10.775

Dünyalı 2 izle Türkçe Altyazılı Online Seyret

Dünyalı 2 direk izle, Dünyalı 2 full izle, Dünyalı 2 filmi son zamanların en iyi bilim kurgu, fantastik ve dram tarzındaki filmi olarak sinema severlere sunulmaktadır. IMDB’den almış olduğu 5.9 puanlık başarısı da bunu tasdikler niteliktedir. Filmin ele aldığı konu da oldukça fazla ilgi çekmektedir. 10 yıl öncesine kadar üniversite profesörü olarak görev yapmakta olduğu zamanlarda bir keşif yapmıştır. Bu keşifte gerçekte de yüzyıllardır bir mağara içerisinde yaşamakta olan bir mağara adamının varlığını buldu. Bu durumu meslektaşları ile paylaşan John Oldman, bu konuşmanın ardından meslektaşları ile yeni bir felsefi görüşü ortaya çıkarmış olacaktır. İnsanların hayatını büyüleyen ve tarih boyunca merak edilen ölümsüzlük konusu, John Oldman’ın bu keşfi ile beraber tekrar meydana gelecek ve insanlık adına oldukça büyük bir felsefi yolculuk başlamış olacaktır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle