Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Dua Et Kardeşiz Full Hd İzle Sinema izle

20 Ekim 2017 tarihinde vizyona girecek olan Dua Et Kardeşiz komedi türünde bir film olarak seyirci ile buluşacak. Türk yapımı olan film 97 dakikalık bir süreye sahip olup yönetmenliği Hamza Yazan tarafından yapılmaktadır. Filmin senaryosu ise Ata Cilli tarafından kaleme alınmıştır. Seyircileri kahkaha tufanına boğacak bu filmin oyuncu kadrosunda Gökhan Demir, Eray Kaman, Ayhan Taş, Başak Akbay ve Funda Dönmez gibi oyuncular yer almaktadır.

Dua Et Kardeşiz filminin hikayesi bir ailenin arazilerinden yol geçeceğini öğrenmesiyle başlar. Bu aile oldukça zengin bir ailedir. Ailenin ferdi olan Tuğrul arazilerinden yol geçeceğini öğrenir ve bu durumu ailesiyle paylaşır. Bunun üzerine annesi küçük oğlu olan Ömer’i bu durumdan haberdar eder. Küçük oğul Ömer bu haberi alır almaz memleketine ailesinin yanına gelir. Fakat Ömer bu yolun yasa dışı bir şekilde araziden geçeceğini öğrenir. Bunu öğrendikten sonra her şeyi ortaya çıkarmaya karar verir. Bundan sonra bu aileyi komik anlar beklemektedir. Film oldukça eğlenceli bir hikayeye sahip olmakla beraber oyuncu kadrosunda daha önceden komedi filmlerinden tanıdığımız simalar yer alıyor. Bu bakımdan beyaz perde izleyicileri bu filmi izleyerek oldukça komik sahnelere tanıklık edecek. Vizyona girmek için gün sayan Dua Et Kardeşiz çok yakında beyaz perde izleyicileri ile buluşacak. Ömer ve ailesinin yaşadığı komik ve eğlenceli sahneleri hep birlikte izleyip göreceğiz.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

3.275

Dua Et Kardeşiz Full Hd İzle

20 Ekim 2017 tarihinde vizyona girecek olan Dua Et Kardeşiz komedi türünde bir film olarak seyirci ile buluşacak. Türk yapımı olan film 97 dakikalık bir süreye sahip olup yönetmenliği Hamza Yazan tarafından yapılmaktadır. Filmin senaryosu ise Ata Cilli tarafından kaleme alınmıştır. Seyircileri kahkaha tufanına boğacak bu filmin oyuncu kadrosunda Gökhan Demir, Eray Kaman, Ayhan Taş,

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.