Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Dont Worry He Wont Get Far On Foot izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

Dont Worry He Wont Get Far On Foot izle

Dont Worry He Wont Get Far On Foot (2018)
Alkolik olan John Callahan sürekli olarak kaza geçirerek hayatta kalmaktadır. Aynı zamanda başarılı olan John bir de kız arkadaşı vardır. Yakın arkadaşının da sürekli olarak alkolü bırakmasını istemesi ile bir gün ölümcül bir kaza atlatmaktadır. Uzun süre hastalığın sonuçlarını çeken John, kız arkadaşı Rooney ve yakışıklı arkadaşı Jonah fazlaca ısrarından sonra alkolü bırakmaya karar vermektedir. Fakat bu karar da hızlı bir aşama düşünmemektedir. Ama ısrarlar sonucunda kabul ettiği tedavi ile bakım ünitesinde kalmaya başlamaktadır. Böylece dram konulu olan Dont Worry He Wont Get Far On Foot filminin izlenmesi izleyicilere kendini bağlamaktadır. Asıl filmin konusu da burada başlamaktadır.
Tedavi aşamasında bulunan John karikatür yeteneğinin de olduğunu f ark etmektedir. Böylece filmin devamına John’un yaşayacakları oldukça dramatik devam etmektedir.
Dont Worry He Wont Get Far On Foot Filminin Detayları
Dram ve biyografik konuların bulunduğu Dont Worry He Wont Get Far On Foot (2018) filminin yönetmen koltuğunda Gus Van Sant yer almaktadır. ABD yapımı filmin başrol oyuncuları da; Joaquin Phonix, Jonah Hill, Rooney Mara, Jack Black, Carrie Brownstein şeklinde setlerde de yer almaktadır.
2018 yapım yılı bulunan dram filminde zaman olarak 1 saat 53 dakika süre bulunmaktadır. İzleyicilerde de tam not alan filmin vizyonda kalma süresi de fazlaca devam etmektedir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.