Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Dönme Dolap Full HD izle Sinema izle


Dönme Dolap tek parça izle, Dönme Dolap yabancı film izle Dram türündeki Amerikan yapımı film projeleri arasında yer almaya başlayacak olan Dönme Dolap adlı yapım; gerek senaryosu gerekse de oyuncu kadrosu ile adından söz ettirecek bir proje olması ile de gündemde yer alıyor. Buna bağlı olarak da yeterli düzeyde seyirciye mesaj iletebilme konusunda da gündeme gelecek olan bu film; sinemaseverlerin büyük bir kısmının beğenisini kazanacak olan yapımlar arasında yer alıyor.
Dram türündeki yapımlardan bir tanesi olarak kendini gösteren Dönme Dolap; 1950’li yıllarda geçen bir hikayeyi baz alıyor. Coney Adası’nda yolları kesişen 4 kişiyi anlatan bu hikaye, eski aktrist Ginny, Ginny’nin kaba saba kocası Humpty, gangsterlerden saklanan Carolina ve oyun yazarı olmak isteyen yalnız cankurtaranlık yapan yakışıklı Mickey’in etrafında şekillenen olayları baz alan Mickey’in bir araya geldikleri anlarda başlarından geçen olayları ve aralarındaki diyalogları konu alan bir yapım olarak adından söz ettiriyor.
Dönem Dolap adlı film senaryosu ile olduğu kadar oyuncu kadrosu ile de büyük oranda ilgi çekecek bir proje olarak kendini gösteriyor. Yönetmen koltuğunda Woody Allen’in oturduğu Dönme Dolap adlı dram türündeki projenin oyuncu kadrosunda ise Kate Winslet, Juno Temple, Justin Timberlake, Max Casella, Debi Mazar, Jim Belushi, Geneva Carr, Tony Sirico ve Steve Schirripa gibi isimler yer alıyor. Dönme Dolap adlı film 22 Aralık 2017 tarihinde vizyona giriyor.


Lütfen Bekleyiniz

1 Yorum

8.357

Dönme Dolap Full HD izle

Dönme Dolap tek parça izle, Dönme Dolap yabancı film izle Dram türündeki Amerikan yapımı film projeleri arasında yer almaya başlayacak olan Dönme Dolap adlı yapım; gerek senaryosu gerekse de oyuncu kadrosu ile adından söz ettirecek bir proje olması ile de gündemde yer alıyor. Buna bağlı olarak da yeterli düzeyde seyirciye mesaj iletebilme konusunda da gündeme

1 yorum yapılmış "Dönme Dolap Full HD izle"

  1. devrim 23 Ekim 2017, 16:13

    geleri zar gibi filim

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.