Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Dolaşım İzle Türkçe Dublaj Full HD Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

2.407

Dolaşım İzle Türkçe Dublaj Full HD

2017 Amerikan yapımı bir filmdir. Ava evden gizlice çıkarak arkadaşlarının olduğu parti alanına gider. Arkadaşları ile eğlenceli vakit geçiren Ava, arkadaşlarından geldikten sonra uykuya dalar. Sabah uyandığında yatağında kendini yalnız ama güvende hissetmektedir. Yatağından kalkıp aynaya baktığında karşında duran yansımanın kendine ait olmadığını, kendi bedeninin olmadığını görür. Ava’nın vücudunu çalan zaman yolculuğuna çıkmış bir kaçaktır. Bu kaçak Ava’nın hayatını, bedenini onun kimliğini çalmıştır.
Kaçak, yaptığı işte hiçte yalnız değildir. Geçmişten beri gizlenen ve gizli bir şekilde şehrin insanların arasında yaşayan, geleceğimizi değiştirmede büyük planlar yapan kişilerde vardır. Ava vücudu olmadan tam olarak sessiz ve görünmez hayalettir diyebiliriz. Bilim kurgunun hat safhada olduğu bu filmde heyecan dolu film sizi beklemektedir. Kaybolmuş bedeni onu son derece mutsuz etmektedir. Ava’nın bedenini çalan o kaçak ve o gibilerin başkalarına zarar vermemesi için mücadelesini izleyeceksiniz. Bilimkurgunun yanında aksiyona da oldukça yer verilmiştir. Bu mücadeleyi kimin kazanıp kimin kaybedeceğini filmde net bir şekilde göreceksiniz.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle