Dolaşım İzle Türkçe Dublaj Full HD Sinema izle
X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2689 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Dolaşım İzle Türkçe Dublaj Full HD Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

2.407

Dolaşım İzle Türkçe Dublaj Full HD

2017 Amerikan yapımı bir filmdir. Ava evden gizlice çıkarak arkadaşlarının olduğu parti alanına gider. Arkadaşları ile eğlenceli vakit geçiren Ava, arkadaşlarından geldikten sonra uykuya dalar. Sabah uyandığında yatağında kendini yalnız ama güvende hissetmektedir. Yatağından kalkıp aynaya baktığında karşında duran yansımanın kendine ait olmadığını, kendi bedeninin olmadığını görür. Ava’nın vücudunu çalan zaman yolculuğuna çıkmış bir kaçaktır. Bu kaçak Ava’nın hayatını, bedenini onun kimliğini çalmıştır.
Kaçak, yaptığı işte hiçte yalnız değildir. Geçmişten beri gizlenen ve gizli bir şekilde şehrin insanların arasında yaşayan, geleceğimizi değiştirmede büyük planlar yapan kişilerde vardır. Ava vücudu olmadan tam olarak sessiz ve görünmez hayalettir diyebiliriz. Bilim kurgunun hat safhada olduğu bu filmde heyecan dolu film sizi beklemektedir. Kaybolmuş bedeni onu son derece mutsuz etmektedir. Ava’nın bedenini çalan o kaçak ve o gibilerin başkalarına zarar vermemesi için mücadelesini izleyeceksiniz. Bilimkurgunun yanında aksiyona da oldukça yer verilmiştir. Bu mücadeleyi kimin kazanıp kimin kaybedeceğini filmde net bir şekilde göreceksiniz.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | sansürsüz film izle | nette ilk film izle | Yeşilçam Erotik filmler izle | Oflu Hoca Trakya'da sansürsüz full hd izle | Yerli Filmler izle | Cumali Ceber 2 izle | Oflu Hoca Trakya'da izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com adresinde film izlemek kez kolay, yapmanız gerek beğendiğiniz, aradığınız ya da izleyecek film arıyorsanız sinemahdkeyfi doğru adresiniz. Olmayan filmleri varmış gibi sizi kandırmıyoruz sitemizde filmleri full hd kalitesinde size sunuyoruz. Bu film neden 720p bunun 1080p olanı yüklesenize demeden şundan emin olabilirsiniz. En yüksek kalite 720p ise daha üst kaliteyi hiç bir sitede bulamazsınız filmleri sizlere sunarken piyasada olan en iyi görüntüyü sizlere sunmaya çalışıyoruz ecnebi sinema izle filmleri izlemek içinde player a tıkladığınızda açılan reklamların bizimle alakası yoktur tamamen film upload edilen yerlerin yaptığı reklamdır bize hiçbir faydası yoktur. sinemahdkeyfi.com olarak bizlerde sizlere reklamsız playerlar da hd film izletelim ama mümkün olmuyor. Teliflerin bize ve video upload yerlerine baskısı site kapatmaları vb olaylardan dolayı herkes gibi bizde bu sitelere mecburuz lütfen film izlerken açılan reklamlar yüzünden bizleri suçlamayın daha da ileri giderek küfür vb etmeyiniz sizlere full film izletmek içinde verilen bir emek var biraz saygınız olsun sizden değişik beklentimiz yoktur. Sitemizden her kategoride film bulma şansınız var xyz filmler hariç Aksiyon filmleri, dram filmleri,animasyon filmleri, komik filmleri her türden size hitap eden bir film bulabilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı olarak seyredebilirsiniz son çıkan sinema filmleri izle daha doğrusu vizyon filmlere ulaşma şansınız var. Bunların dışında telif meselesi olmayan yerli gülünç filmlerini'de sitemizden seyredebilirsiniz. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.