Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Doğuştan Kederli izle Full HD Tek Parça 720p Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.161

Doğuştan Kederli izle Full HD Tek Parça 720p

Cher Baker efsanevi bir jazz sanatçısı olarak bilinmektedir. Fakat bu adamın hayatı ise oldukça fazla karışık bir hal almaktadır. Bu karışıklık ise kariyerine son vermeye kadar gidecektir. Bu ünlü adam bir gün bir film de rol almaya karar vermektedir. Fakat rolü sırasında ise eski hayatı bu adamın peşini bırakmaz ve bütün hayatında soğutmaktadır. Fakat rol arkadaşı olan Jane ise bu durumun farkına varmış ve ona yardım etmek istemektedir. Bu yardımı ise hem film için hem de müzik kariyeri için önemli bir hal almaktadır. Fakat bu kız ise bu önemli müzisyeni ikna ederek müzik hayatına geri döndürmek için oldukça fazla uğraşsa da sonunda uğraşların sonunu almıştır. Bu mükemmel adam ise eski hayatına bomba gibi dönüş yapmaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle