Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Destination Wedding izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

Destination Wedding izle

Destination Wedding izle filmi Türkiye’de 28 Eylül 2018 tarihinde İstikamet Düğün adıyla vizyona girmiştir. Filmin en dikkat çekici özelliği başrol oyuncuları olmaktadır. Filmde John Wick, Matrix gibi filmlerden tanıdığımız Keanu Reeves’in yanı sıra son zamanlarda Stranger Things dizisinde yer alan Winona Ryder isimli aktris yer almaktadır. Bunun yanında diğer başrol oyuncuları Dj Dallenbach, Ted Dubost, Greg Lucey, D.Rosh Wright olarak sıralanmaktadır. Filmin senarist koltuğunda da yönetmen koltuğunda da Victor Levin oturmaktadır.
Destination Wedding İzle Full HD
Destination Wedding izle filminin konusu adından da belli olduğu üzere bir düğün etrafında dönmektedir. Frank ve Lindsay bir düğüne çağrılmış daha önce birbirini hiç tanımayan iki kişidir. İkisi de düğünde zorla ve mecburen bulunmaktadır. Düğün esnasında birbirini tanıyan çift ilk görüşte birbirinden nefret etmeye başlamaktadır. Bunun yanı sıra çift buna rağmen hafta sonunu birlikte geçirmeye de mecbur kalmıştır. Bu süre içerisinde her ne kadar nefretlerini belli etseler de zamanla aralarında bir çekim olmaya başlamaktadır.
Destination Wedding İzle Tek Parça 720P izle
Burada Türk müzisyen grubunun “aşk nefrete ne yakınsın” sözleri hepimizin aklına gelebilir. Zamanla birbirini tanıyan ve aralarında bir elektrik olan çiftimizin ise akıllarında yine bir şüphe bulunmaktadır. Destination Wedding filminde bu ilişkinin sonucu da diğer ilişkiler gibi mi olacaktır veya sonunda umdukları aşkı bulabilecekler midir?

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.