Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Derinliklere Yolculuk izle Full HD Sinema izle

Derinliklere Yolculuk izle, Derinliklere Yolculuk izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyenlerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayede ki geçişlerin harika bir uyum içerisinde olması da filme olumlu yönde birçok katkı da sağlıyor. Bu yüzden de film izleyenleri tarafından övgü dolu sözlerle bahsediliyor. Film de anlatılan hikaye ise 1946 yılında babasıyla beraber denizin derinliklere yolculuk yapan bir çocuğun hayatı anlatılıyor. Bu süreçten sonra 10 yıl gibi bir süre görüşmeyen baba oğul yıllar sonra tekrar karşılaşacak ancak bu karşılaşma beklendiği gibi olmayacaktır. Tekrar denizin derinliklerine doğru yola çıkan çocuk o bölge de hayvanlara yapılan eziyetleri fark eder. Bu eziyetlerin sebebi ise insanlar üzerine yapılacak bir deney içindir. Bu deneyin sonucunda hem insanlık hem de hayvanlar alemi tehlike altına girecektir. Projenin altında ki isim ise bu genç çocuğun babasıdır. Babasına engel olmaya çalışan genç bu süreçte birçok zorlukla karşılaşacaktır.

2017 Fransa ve Belçika ortak yapıtı olan Derinliklere Yolculuk filmi içerik olarak Biyografi, Macera gibi konuları ele alıyor. IMDB den 6.7 gibi çok iyi bir puan alan film aldığı puanla da ne kadar kaliteli bir yapıt olduğunu izleyicilerine ve yorumcularına kanıtlamayı başarıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Jérôme Salle oturuyor. Başarılı yönetmen bunun gibi daha birçok yapıtta da isminden sıkça söz ettirmişti. Ünlü yönetmen şimdiler de ise Derinliklere Yolculuk filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.084

Derinliklere Yolculuk izle Full HD

Derinliklere Yolculuk izle, Derinliklere Yolculuk izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyenlerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayede ki geçişlerin harika bir uyum içerisinde olması da filme olumlu yönde birçok katkı da sağlıyor. Bu yüzden de film izleyenleri tarafından övgü dolu sözlerle bahsediliyor. Film de anlatılan hikaye ise 1946 yılında babasıyla

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri