Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Denial izle Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.087

Denial izle

Denial izle Full HD, Denial izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde geçmesi de filme olumlu yönde oldukça büyük katkılar sağlıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise bir yazarın başarısından dolayı karşı görüşlü bir adamın onu sürekli yalanlaması ve bu yüzden de okurlarının fikrinin yavaş yavaş değişmesi sonucunda yazarın bu adamla büyük bir mücadeleye girme süreci anlatılıyor. Deborah E. Lipstadt işinde oldukça ün sahibi bir yazardır. Aynı zaman da tarihçi kimliği de bulunana başarılı kadın savaş döneminde yazılarıyla ön plana çıkmaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle