Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Dementia 13 izle Tek Parça 1080P Seyret Sinema izleDementia 13 Sansürsüz İzle,Dementia 13 Full İzle,Hayaletlerin insanın başına neler açabileceğini ve hafife alınmaması gerektiğinin en büyük kanıtını adada yaşayan ve malikânede zenginliklerini kullanarak hayatlarını yaşayan insanların yaşadıkları verecektir. Hiç kimse böyle bir sorun çıkacağını düşünmeden günlerini gün ederken her şeyin bu kadar normal olması kimsede kuşku uyandırmamıştı. Malikânede yaşayan insanlar ortada bir sorun yokken hayatları gayet yolunda gidiyordu ancak yıllar öncesinden işlenen bir çocuk cinayeti yüzünden hayalet tekrardan ortaya çıkınca işler yolundan çıkacak ve korku dolu anlar başlayacaktır. Uzun yıllar önce bir çocuk hiç suçu yokken öldürülür ve bu olaydan sonra bir hayalet ortaya çıkar ve katili bulmaya kararlıdır. Ancak katili bulamayınca etrafta bulunan tüm insanlara acı çektirmekten zevk almaktadır. Ruhunu huzura kavuşturmak isteyen hayalet adaya döndüğünde orada yaşayan insanlar ile biraz eğlenmek ve onlara acı çektirmek ister. Adada yaşayan tüm insanlar bir zaman sonra en ufak yaprak gölgesinden dahi korkar hale gelmişlerdir ancak bu konu için kimsenin yapacağı bir şey yoktur. Hayalet malikânede yaşayan insanlara daha bir öfkelidir ve sonlarını getirmek istemektedir.

2017 yılında korku türünde vizyona giren film herkesin içine ürperti salacak derecede bir korku filmi olmasının yanı sıra beğenilmiş olacak ki İMDb puanı 5,1/10 olarak belirlenmiştir. İnsanların korku filmine olan ihtiyaçları Dementia 13 filmi tarafından sağlanmıştır ve bu kadar beğenilen filmin yönetmenliğini Richard LeMay yapmıştır.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

2.183

Dementia 13 izle Tek Parça 1080P Seyret

Dementia 13 Sansürsüz İzle,Dementia 13 Full İzle,Hayaletlerin insanın başına neler açabileceğini ve hafife alınmaması gerektiğinin en büyük kanıtını adada yaşayan ve malikânede zenginliklerini kullanarak hayatlarını yaşayan insanların yaşadıkları verecektir. Hiç kimse böyle bir sorun çıkacağını düşünmeden günlerini gün ederken her şeyin bu kadar normal olması kimsede kuşku uyandırmamıştı. Malikânede yaşayan insanlar ortada bir sorun yokken hayatları gayet yolunda gidiyordu ancak yıllar öncesinden işlenen bir çocuk cinayeti yüzünden hayalet tekrardan ortaya çıkınca işler yolundan çıkacak ve korku dolu anlar başlayacaktır. Uzun yıllar önce bir çocuk hiç suçu yokken öldürülür ve bu olaydan sonra bir hayalet ortaya çıkar ve katili bulmaya kararlıdır. Ancak katili bulamayınca etrafta bulunan tüm insanlara acı çektirmekten zevk almaktadır. Ruhunu huzura kavuşturmak isteyen hayalet adaya döndüğünde orada yaşayan insanlar ile biraz eğlenmek ve onlara acı çektirmek ister. Adada yaşayan tüm insanlar bir zaman sonra en ufak yaprak gölgesinden dahi korkar hale gelmişlerdir ancak bu konu için kimsenin yapacağı bir şey yoktur. Hayalet malikânede yaşayan insanlara daha bir öfkelidir ve sonlarını getirmek istemektedir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Numune Çözgü Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri