Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Dean İzle HD Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

733

Dean İzle HD

Dean İzle

Komedi türünde yer alan yapımlardan bir tanesi olarak kendini gösteren Dean adlı yapım; romantik ögeleri farklı bir biçimde işleyen bir yapım olarak gündemde yer almaktadır. Dean adlı yapımda aşkın ve arkadaşlığın farklı bir biçimde yer aldığının farkına varabilir ve bu noktada da asosyal bir başrolün başından geçen olaylar hakkında fikir sahibi de olabiliriz.

Dean adlı komedi yapımı; romantik unsurları içerisinde barındırmasına rağmen aynı zamanda da farklı bir konu ile de karşımıza çıkarak ilgi çekmektedir. Dean adlı yapımda asosyal kimlikte olan Dean’in aile yaşantısından uzak kalmasından sonraki süreç konu alınmış. Annesinin ölümü üzerine babasının evlerini satmasından dolayı; Dean yeni bir hayata dahil olmuş ve yeni arkadaşlıklar kurma olanağını elinde tutmuştur. Bunun yanında aşk hayatına da adım atan Dean, hayatının giderek daha renkli bir hal almasını sağlamıştır. Tamamen komedi ve romantik unsurlarla meydana getirilmiş olan bu yapım, büyük beğeni toplayacak gibi görünüyor.

Dean Hd İzle

Amerikan yapımı olan Dean adlı yapımın oyuncu kadrosunda  Demetri Martin, Gillian Jacobs, Kevin Kline yer alarak; performanslarını sergilemiş ve bu durumda ortaya iyi bir film projesi koymuşlardır. Filmin yönetmenlik koltuğunda da aynı zamanda başrol olan Demetri Martin yer almakla beraber; aynı isim Dean adlı filmin senaristliğini de üstlenerek; filmde büyük bir pay sahibi olmayı başarmış ve adından söz ettirmiştir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. 1080p film izle