Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Dead Shack izle Full HD Tek Parça Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.905

Dead Shack izle Full HD Tek Parça

Dead Shack direk full hd izle, Dead Shack tek parça 1080p sansürsüz izle, hafta sonunda ormanın derinliklerinde büyük bir macera bulunmaktadır. Korku filmleri arasında yer almayı başaran bu film son derece beğeni toplayarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun üzerine korku dolu anlarla karşımıza çıkmaya hazırlanan bu film oldukça beğeni toplatarak sinema dünyasında yer almayı başarmıştı. Bunun en temel sebebi ise görsellik bakımından diğer filmleri bir tık geride bırakması beklenen bu film son derece beğeni toplayarak eleştirmenlerinde dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bu filmde hafta sonunu ormanda geçirmek için tatile giden bir ailenin hazin sonu karşımıza çıkmaktadır. Bu ailenin üç çocuğu da bir anda ölümle karşı karşıya gelecektir. Ebeveynler bu sorunu çözmek için elinden geleni yaparken komşularını da görmesi ile yardım isteyecektir. Ailelerin çocuklarından haber alamaması ve ölü bedenlerini bulması oldukça gerilim dolu anlara şahit olmamızı sağlamaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle