Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Darkness Rising izle Full HD Sinema izle

Darkness Rising izle, Darkness Rising izle Türkçe Dublaj, Film de ele alınan konu izleyenlerine korku dolu anlar yaşatıyor. Genellikle korku severlere hitap eden film kendi izleyici kitlesinin beklentilerini karşılamayı başarıyor. Film de hikayelerin birbirine harika bir uyum içinde bağlanması da izleyicilerinden tam not almayı başarıyor. Film de anlatılan konu ise genç bir kızın başından geçen korku dolu anları sergiliyor. Genç kız çocukluğun da annesi tarafından öldürme teşebbüsünde bulunmuştu, bu süreçte annesinin cinnet geçirdiği evi terk eden genç kız kendine yeni bir sayfa açarak geçmişini unutmaya karar vermişti. Ancak daha sonra aynı kabusları yeniden görür daha sonrasında annesinin cinnet geçirdiği eve tekrar giderek bazı sorularına cevap aramak ister. Genç kıza bu tehlikeli yolculuğunda erkek arkadaşı ve kuzeni eşlik edecektir. Eve giden bu üçlü kapıyı açar ve içeri girer. Bu süreçten sonra korku dolu anlarla karşılaşacak olan grup sıra dışı bir varlıkla da yaşam mücadelesi vermek zorunda kalacaktır.

2017 ABD yapıtı olan Darkness Rising filmi içerik olarak Gerilim ve Korku gibi konuları ele alıyor. IMDB den 4.7 gibi çok kötü bir puan alan film aldığı puanın aksine izleyicilerin ve yorumcularını kendinden memnun bırakmayı başarıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Austin Reading oturuyor. Daha çok bu gibi yapıtlarda ve daha birçok farklı yapıtta da isminden sıkça söz ettiren ünlü yönetmen şimdiler de ise Darkness Rising filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.180

Darkness Rising izle Full HD

Darkness Rising izle, Darkness Rising izle Türkçe Dublaj, Film de ele alınan konu izleyenlerine korku dolu anlar yaşatıyor. Genellikle korku severlere hitap eden film kendi izleyici kitlesinin beklentilerini karşılamayı başarıyor. Film de hikayelerin birbirine harika bir uyum içinde bağlanması da izleyicilerinden tam not almayı başarıyor. Film de anlatılan konu ise genç bir kızın başından geçen

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Numune Çözgü Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri