Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Dalida izle Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1.422

Dalida izle


Dalida izle

Biyografi türünde kendini gösteren bu yapımda başarılı bir kadın şarkıcı olan Dalida’nın gerçek hayat öyküsünden bahsediliyor. Dalida 1950’li yıllarda doğan Kahireli bir şarkıcı olarak kendini gösterse de, ünü gittikçe yayılarak adeta bir Dünya stara gelmesinden sonra da Hollywood; Dalida hakkında yaşam hikayesini içeren ve 55 altın plak kazanan bu insanın yaşam hikayesi de kendisiyle aynı adı taşıyor ve Dalida ismiyle sinema severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Fransızca, İspanyolca, Arapça, İbranice, Almanca ve İtalyanca dillerinde şarkıları olan ve evrensel düzeyde ün kazanan Dalida’nın yaşam hikayesi, Hindistan’a olan yolculuğu, durgun yılları, iç dünyası ve disko yıllarında yeniden parlamasına bu filmde yer verilmiş. Bunun dışında trajik bir ölümle hayatına son vermesi de filmde işlenen diğer bir detay olarak göze çarpıyor. Dalida adlı yapım ile bir yıldızın nasıl söndüğünü net bir biçimde hatırlayabiliyor; o kadar başarının ardından nasıl yok olduğunun da farkına varabiliyoruz.

Dalida Tek Parça izle

Dalida adlı biyografi kategorisinde değerlendirilecek olan yapımda Sveva Alviti, Riccardo Scamarcio, Jean-Paul Rouve gibi isimler kendini gösteriyor. Biyografi ve dram noktalarında kendini gösterecek olan bu yapımda yönetmen koltuğunda da Lisa Azuelos bulunuyor. 28 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek olan bu yapımda, bir yıldızın en bilinmeyenleri hakkında fikir sahibi olabilmeniz sağlansa da belgesel tadında kendini gösterecek olan bu yapımı izleyenlerin yoğunlukta olacağını da söylemek mümkündür.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri