Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Daha izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

Daha izle

Daha izle filmi de Hakan Günday’ın filmleştirilen kitapları arasında yer almaktadır. Son zamanlarda kitaplarının yanında filmleriyle de gündeme gelen Hakan Günday genel olarak filmlerin senaryo bölümünde yer almaktadır. Daha filmi 1 saat 57 dakika uzunluğa sahiptir. Film 11 Ocak 2018 yılında gösterime girmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Onur Saylak yer almaktadır. Filmin başrolleri içerisinde Leyla ile Mecnun dizisindeki Baba İskender rolüyle Ahmet Mümtaz Taylan başta olmak üzere başrollerde Hayat Van Eck, Turgut Tunçalp, Tuba Büyüküstün gibi isimler yer almaktadır.
Daha İzle Full HD
Daha filminde bir baba oğul çatışmasına yer verilmektedir. Filmin ana kahramanı Gaza 14 yaşındadır. Gaza kitapta ise 9 yaşında olarak belirtilmektedir. Filmin başrollerinden Hayat Van Eck’in başarılı bir şekilde oynadığı Gaza’nın trajik hayatı Daha’da işlenmektedir. Daha ergenliğinin başlarında olan bir gençtir. Onun tüm hayali babasıyla birlikte yaşadığı sahil kasabasından ayrılarak büyük bir şehre gitmek ve orada eğitim hayatına devam etmek olmaktadır.
Daha İzle Tek Parça 720P izle
Gaza bu minvalde hayal kurarken babası onun hayallerinin önüne bir ket koyar. O bir süre sonra kendisini babasının içerisinde bulunduğu insan kaçakçılığı şebekesinin içinde bulmaktadır. Onun görevi bodrum katında kilitli olan göçmenlerin başında durmaktır. Gaza’nın hayalleri buradan kaçıp gitmek iken bir süre sonra kendisini babası gibi hissetmeye başlamaktadır. Bu durumdan kurtulmak için Gaza’nın elinde iki yol vardır. Ya o da babası gibi bu işin içinde olup yoluna devam edecektir. Ya da o da başını alıp göçmenler gibi kaçak bir yaşam sürecektir. Daha izle filmine sitemizden ulaşarak filmi yüksek kalite seçimleriyle izleyebilirsiniz.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.