Sitemizde 39 Kategoride Toplam 2077 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Çünkü Onu Çok Sevdim İzle 2017

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

569

Çünkü Onu Çok Sevdim İzle 2017

Çünkü Onu Çok Sevdim izle

Romantik türünde yer alan ve bu bağlamda kendini gösterecek olan bir Çünkü Onu Çok Sevdim adlı yerli film projesi; insanların aşk ile tanışması durumunda nasıl bir değişiklik ile karşı karşıya gelebileceklerini de gösteren bir yapım olarak değerlendirilmektedir. Bu filmin konusu da ikili ilişkiler üzerine kurgulanmış ve bu bağlamda ön plana çıkmaya hazırlanan bir film olarak değerlendirilmesi de beklentiler arasında kendini gösteriyor.

Çünkü Onu Çok Sevdim adlı yapımda ana karakter olan Emre; resim alanında kariyer yapmak isteyen bir genç olarak filmde yer almaktadır. Emre; İtalya’da kariyer yapma seçeneklerini aşk ile tanışmasıyla beraber; sonlandırma girişimi içerisinde yer almakta ve hayatının aşkını kaybetmeme uğruna bu tür bir riski göze almak istemektedir. Bir yandan her şeyi planlamak için uğraş veren genç adam; bir yandan da aşık olduğu kadın olan Sema’dan ayrı kalmamak için gayret sarf etmektedir.

Çünkü Onu Çok Sevdim izle Tek Parça

Çünkü Onu Çok Sevdim adlı yerli romantik yapımın oyuncu kadrosunda da tamamen genç oyuncular yer almaktadır. Emre Kanat, Aysu Alev, Ümit Sağlam, Hüseyin Yaşar, Gökhan Karaarduç, Nergis Gülsüm, Botan Bakış, Bilgehan Duman, Merve Gülay, Şule Bostancı’in boy gösterdiği yerli romantik film projesinin de her kesimden izleyiciye hitap etmesi beklenirken; gişeden de olumlu sonuçlarla karşı karşıya gelebileceği konusunda tahminler de kendini gösterebilecek bir seviyede adından söz ettiriyor.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Deliha 2 izle full hd | Film izle | yerli komedi izle, | Yerli Film izle | erotik film izle | Full Film izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinemahdkeyfi.com Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmeti vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı erotik filmler en iyi içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizdeki vizyon sinema filmleri izle sunucumuzda barınmmaktadır. Büyük video sitelerinden içerikleri iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Bu sebeple, sinemahdkeyfi.com uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Yabancı filmler yerli film izle yeni sinema filmleri yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukuksal bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.