Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Crazy Rich Asians izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

Crazy Rich Asians izle

Crazy Rich Asians (2018)
Senarist koltuğunda Pete Chiarelli bulunan Crazy Rich Asians (2018) filmi ABD yapımı olmaktadır. uzun süre vizyonda kalan ve izleyici tarafından da oldukça beğenilen romantik komedi filminde Türkiye dağıtımcı firması Warner Bros Turkey olmaktadır. Film için yaklaşık olarak ayrılan 1 yıl gibi bir süre içerisinde yönetmen koltuğunda Jon M. Chu yer almaktadır. Aynı zamanda usta oyunculardan oluşan filmin başrol oyuncuları da; Constance Wu, Henry Golding, Michelle Yeoh, Gemma Chan, Lisa Lu, Awkwafina, Ken Jeong, Sonoya Mizuno olarak filmde bulunmaktadır.
120 dakika olarak devam eden romantik komedi filmi 2018 yapım yılı ile vizyona girmektedir. Türkiye de Warner Bros Turkey firması tarafında gösterimde kalmaktadır. Oldukça beğenilen ve izleyiciyi eğlendiren filmde izlenme oranı da yüksek olmaktadır.
Crazy Rich Asians ( 2018) Filminin Konusu
Uzun metrajlı olarak izlenen Crazy Rich Asians, Türkçe karşılığı “ Çılgın Zengin Asyalılar “ olarak bilinmektedir. Film başrollerinden biri zengin ve Asyalı olmaktadır. New Yorklu olan Racel’de kız arkadaşının ailesinin tahmin edemeyeceği zenginlikte olduğundan habersizdir.
Kız arkadaşının ailesi ile tanışmaya giderken ülkenin zenginleri arasında bulunduğunu öğrenen Racel tüm heyecanının yerine tedirgin olmaktadır. Çünkü ülke genelinde kız arkadaşı ile aralarını bozmaya çalışmak isteyen erkekler bulunmaktadır. Bu durumda güzel giden beraberlik kaybetme korkusu ile de romantik komedi tadında devam etmektedir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.