Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Clash izle Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

708

Clash izle

Clash izle

30 Haziran’da yaşanan Mısır darbesini konu alan Clash adlı film, tamamen birbirinden farklı ve farklı dinlere mensup kişiler tam 30 gün süresince polis aracının içinde gözaltında tutulur. Hayatta kalabilmek için aralarındaki gerginliği dindirmeye ve farklı görüşlerinden vazgeçerek aralarında uzlaşmaktan başka çareleri yoktur.

Mohamed Diab’ın yönetmenliğini yaptığı Clash filmi, Arapça olarak çekilmiş. Dram tarzındaki bu film, ilk fragmanında halkın iç karışıklığa sebep olduğu, polislere saldırdığı ve polis arabalarına taş attığı görünmekte. İlk fragman boyunca göremediğimiz Nelly Karim, 8 Mart 2017 tarihinde ikinci fragmanda geliyor. Nelly Karim; Nagwa rolüyle, polis aracının içindeki, 30 birbirinden farklı insan için Polislerle uzlaşma çabasında görülüyor. Hani Adel; Adam rolünde, Tarek Abdel Aziz; Hossam rolünde, Ahmed Dash ise Fares rolünde görülüyor. İsimlerini sayamadığımız geniş oyuncu kadrosuyla, içlerinde ünlü oyuncuların da bulunduğu Clash filmi vizyonda büyük bir yere sahip olacak gibi görünüyor. Oscar Aday Adayı olan Clash filmi umarız hak ettiği yerlere gelebilir.

Mısır, Kahire’de çekimlerinin yapıldığı Clash filminin vizyon tarihi, 28 Nisan 2017 olarak açıklandı. Fragmanlardaki gerçekcilikten dolayı büyük izleyici kitlesine sahip olacağını düşündüğümüz bu film,ülkemizde de yaşanan bu tür hüzünlü bir olayın ardından, türk sinema severlerinin ilgisini daha şimdiden topladı. Heyecanla izleyeceklerini ve her vatandaşın o gece yaptıkları için tekrar gurur duyacağını düşünüyoruz.

Clash Tek Parça izle

Clash filmi vizyondan çekildikten sonra, sitemiz üzerinden HD ve tek parça halinde izleyebilirsiniz.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri