Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Çizmeli Kedi Büyülü Kitaptan Kaçış Tek Parça 1080p Seyret Sinema izleÇizmeli Kedi Büyülü Kitaptan Kaçış Full İzle, Çizmeli Kedi Büyülü Kitaptan Kaçış, Tek Parça İzle Birçok insanın küçüklükten beri bildiği Çizmeli Kedi yepyeni bir maceraya atılıyor. Kısa film tadında izleyici ile buluşan filmde oldukça heyecan verici sahneler yer alırken, birçok çocuğun ilgisini çekmeyi başarıyor. Bilindiği üzere bir masal karakteri olan çizmeli kedi bulunduğu kitaptan kaçmanın yolunu aramaktadır. Apayrı yeteneklere sahip olan çizmeli kedi birçok düşmanı tarafından bir silahşor olarak tanınmaktadır. Gösterdiği üstün yetenekleri sayesinde masallarda ki diğer kahramanlardan kolayca ayırt edilebilen çizmeli kedi bu filmde olası bir zaman yolculuğuna hazırlanmaktadır. Yaptığı planlar doğrultusunda hedefine doğru ilerlerken karşısına çıkacak olan düşmanlarla mücadelelerini konu alan filmde birçok çocuğu kahkahaya boğacağı bekleniyor. Bildiğimiz üzere çizmeli kedinin iki farklı huyu vardır. Düşmanlarına en kolay yaklaşma taktiği ise sevimli bir kedi haline dönüşmesinden geçmektedir. Bu özelliğini kullanarak birçok kez düşmanlarının arasına karışan çizmeli kedi bakalım bu defasında tekrar aynı taktikleri izleyebilecek mi?

Ailecek izlenebilecek filmler arasında en üst sıralara yerleşmeyi başaran çizmeli kedi birçok çocuğun olduğu gibi, yeni kuşağında göz bebeği olarak görülüyor. Bir animasyon filmi olan Çizmeli Kedi Büyülü Kitaptan Kaçış filmi aile, komedi ve animasyon film kategorisinde yer almaktadır. 2017 yapımı olan film Amerika Birleşik Devletleri tarafından yapılandırılmıştır. IMDB’den aldığı 6,1 puanla çizgi filmler arasında lider konuda bulunmaktadır. Çizmeli Kedinin bu filmi 24 dakika boyunca çocukların hayal aleminde bir mutluluk kaynağı olarak görülmektedir.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

3.709

Çizmeli Kedi Büyülü Kitaptan Kaçış Tek Parça 1080p Seyret

Çizmeli Kedi Büyülü Kitaptan Kaçış Full İzle, Çizmeli Kedi Büyülü Kitaptan Kaçış, Tek Parça İzle Birçok insanın küçüklükten beri bildiği Çizmeli Kedi yepyeni bir maceraya atılıyor. Kısa film tadında izleyici ile buluşan filmde oldukça heyecan verici sahneler yer alırken, birçok çocuğun ilgisini çekmeyi başarıyor. Bilindiği üzere bir masal karakteri olan çizmeli kedi bulunduğu kitaptan kaçmanın yolunu aramaktadır. Apayrı yeteneklere sahip olan çizmeli kedi birçok düşmanı tarafından bir silahşor olarak tanınmaktadır. Gösterdiği üstün yetenekleri sayesinde masallarda ki diğer kahramanlardan kolayca ayırt edilebilen çizmeli kedi bu filmde olası bir zaman yolculuğuna hazırlanmaktadır. Yaptığı planlar doğrultusunda hedefine doğru ilerlerken karşısına çıkacak olan düşmanlarla mücadelelerini konu alan filmde birçok çocuğu kahkahaya boğacağı bekleniyor. Bildiğimiz üzere çizmeli kedinin iki farklı huyu vardır. Düşmanlarına en kolay yaklaşma taktiği ise sevimli bir kedi haline dönüşmesinden geçmektedir. Bu özelliğini kullanarak birçok kez düşmanlarının arasına karışan çizmeli kedi bakalım bu defasında tekrar aynı taktikleri izleyebilecek mi?

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.