Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

City Of Ghosts izle Türkçe Altyazılı online Seyret Sinema izle


City Of Ghosts izle

Ortaa yaş bunalımına girmiş olan bir aile babası, son zamanların en çok kullanılan şeyi olan sosyal medyaya geçiş yapmak istemektedir. Ben Marcus isminde ki bu adam bir Youtube kanalı açmak istemektedir. Açmak istediği bu kanalda ise kendi komik gösterilerini yapmak istemektedir. Kendi stand-up gösterileri kaydederek yükleyeceği bu kanalın adı ise olacaktır. Ben Marcus Youtube kanalı açtığında başlarda başarısız olmuştur. Fakat başarısızlıkla sonuçlanan bu videolar, Ben Marcus için yeni bir kariyer oluşturmaktadır. Kısa süre sonra Ben Marcus internetin en komik fenomenlerinden biri olacaktır. Fakat internetin en komik fenomeni olmak Ben Marcus’u memnun etmemektedir.

City Of Ghosts izle

Ben Marcus, gerçek ve sürdürülebilir mutluluğun dini ile olan ilişkisini kuvvetlendirerek elde edileceğini anlayacaktır. ABD yapımı olan film aile türü ile izleyiciler ile buluşacak olup, filmin yönetmen koltuğunda Brad J. Silverman bulunmaktadır. Filmin senaryosunu da yine Brad J. Silverman kaleme almıştır. Filmin oyuncu kadrosunda James Denton, JohnnyPacar ve Pat Finn gibi isimler bulunmaktadır.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 7,5

Yorum yapılmamış

295

City Of Ghosts izle Türkçe Altyazılı online Seyret

Orta yaş bunalımına girmiş olan bir aile babası, son zamanların en çok kullanılan şeyi olan sosyal medyaya geçiş yapmak istemektedir. Ben Marcus isminde ki bu adam bir Youtube kanalı açmak istemektedir. Açmak istediği bu kanalda ise kendi komik gösterilerini yapmak istemektedir. Kendi stand-up gösterileri kaydederek yükleyeceği bu kanalın adı ise olacaktır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.