Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Çırak – Apprentice Sinema izle


Çırak – Apprentice filminin konusu, Aiman 28 yaşında bir subaydır.Kısa bir süre önce bölgenin en büyük hapishanesine transfer olur ve kız kardeşi Suhaila ile yaşamaktadır. Yeni işinde çavuş olarak görev yapan 65 yaşındaki Rahim ile yakında ilgilenir. Kısa süre sonra Rahim’in hapishanede uzun süredir görevde olan bir cellat olduğu anlaşılır. Aiman’ın çalışkanlığı ve disiplini Rahim’in dikkatini çeker. Rahim’in asistanı birden işi bırakınca, Aiman’ı yanına çırak olarak almaya karar verir. Aiman Suhaila’ya yeni işinden bahseder fakat Suhaila bu duruma çok üzülür. Çünkü babalarının Rahim tarafından idam edildiğini bildiği halde Aiman bu işi kabul etmiştir.Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

Çırak – Apprentice

Çırak – Apprentice filminin konusu, Aiman 28 yaşında bir subaydır.Kısa bir süre önce bölgenin en büyük hapishanesine transfer olur ve kız kardeşi Suhaila ile yaşamaktadır. Yeni işinde çavuş olarak görev yapan 65 yaşındaki Rahim ile yakında ilgilenir. Kısa süre sonra Rahim’in hapishanede uzun süredir görevde olan bir cellat olduğu anlaşılır. Aiman’ın çalışkanlığı ve disiplini Rahim’in

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.