Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Cinayet-i Aşk izle Sinema izle


Cinayet-i Aşk izle

Cinayet-i Aşk, Ahmet Küçükkayalı’nın yönetmenliğinde çekilen bir Türk korku ve gerilim filmidir. Başrollerinde Funda Bostanlık, Emre Kıvılcım ve Gülçin Tunçok’un rol aldığı filmde Nasit Özcan ve Hümeyra Aydoğdu gibi başarılı isimler de yer almaktadır. Dada Film ve Gidassi Medya’nın yapımcılığını ortaklaşa üstlendiği filmin senaryosunu da yönetmen Ahmet Küçükkayalı yazdı.

Cinayet-i Aşk izle

Elif ve Selim, yeni evlenmiş mutlu bir çifttir. Çift, bu mutlu evliliklerini hayallerini süsleyen bir köy eviyle taçlandırmak ister. Kendilerine küçük bir köyde güzel ve şirin bir ev kuran yeni evli çift, buraya gitmek için yola çıkarlar. Bu yolculuk esnasında başlarına bir sürü olaylar gelir ve mutlu hayallerle başlayan yolculuk Elif ve Selim için adeta bir kâbus olur. Başlarından geçen bu trafik kazasından ötürü, Selim hayatı konusunda bazı ciddi kararlar almak zorunda kalır. Bütün hayatını baştan sona değiştirmek zorunda kalan Selim, kendisini korumak için de bazı önlemler almak zorundadır. Elif ve Selim’in mutluluk hayalleriyle gittikleri fakat hayatlarının bambaşka bir yöne doğru gittiği köye bir gün Zeynep’in yolu düşer. Köye Zeynep’in gelmesiyle çiftimizin hikâyesi esrarengiz ve karanlık bir hal alır.
Filmi yazan ve yönetenlerin aynı kişi olması, senaryonun beyaz perdeye aktarılırken gerçekçiliğinin yüksek olacağının adeta bir işareti gibi oluyor. Başarılı yönetmenin muazzam bir iş çıkardığı film, 28 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girdi.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1

Cinayet-i Aşk izle

Cinayet-i Aşk izle Cinayet-i Aşk, Ahmet Küçükkayalı’nın yönetmenliğinde çekilen bir Türk korku ve gerilim filmidir. Başrollerinde Funda Bostanlık, Emre Kıvılcım ve Gülçin Tunçok’un rol aldığı filmde Nasit Özcan ve Hümeyra Aydoğdu gibi başarılı isimler de yer almaktadır. Dada Film ve Gidassi Medya’nın yapımcılığını ortaklaşa üstlendiği filmin senaryosunu da yönetmen Ahmet Küçükkayalı yazdı. Cinayet-i Aşk izle

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.