Çılgın Ünlü İzle Full Hd Tek Parça Sinema izle
X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2697 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Çılgın Ünlü İzle Full Hd Tek Parça Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.534

Çılgın Ünlü İzle Full Hd Tek Parça

Çılgın Ünlü direk izle, Çılgın Ünlü Türkçe Dublaj izle,Joe akıl hastanesine kapatılan bir karakterdir. Akıl hastanesine kapatılmasının sebebi ise kafayı sıyırmasıdır. Kafayı sıyırmasında en büyük etken oyuncu olabilmek için çabalamasıdır. Sürekli bir gün ünlü olacağına inanan joe kendisini artık bir ünlü olarak görmeye başlamıştır. Buda onun akıl hastanesine kapatılmasına neden olmuştur. Zamanla çevresindeki insanlara bıkkınlık getirecek derecede bulaşmaktadır. Akıl hastanesinde kaldığı esnada bile bu hayalini hiç kaybetmez. Sürekli ileride bir gün ünlü olacağının hayali ile yaşayan Joe akıl hastanesinde günlerini geçirmeye devam etmektedir. Bir gün bir arkadaşından sıra dışı bir şey duyar. Bin Ladin’in yaşama ihtimalinin olduğuna hatta kesin olarak yaşadığına şahit olan bir arkadaşı bu durumdan Joe’ye bahseder Joe ise bu durum karşısında derhal harekete geçer. Joe gidip Bin Ladin’i bulacak ve bu sayede tüm dünya tarafından tanınan bir ünlü olacaktır. Bu amaç doğrultusunda hastaneden kaçmak için plan yapmaya başlarlar. Bu planlarında 4 kişi olacaklardır. Joe yanında gelmesi için ikna ettiği 4 arkadaşı ile hastaneden kaçar Bin Ladin’i bulmak için çıktıkları yolculuk esnasında çeşitli maceralar atlatırlar. Hatta bir silah dükkânına girerek soygun dahi yaparlar.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | sansürsüz film izle | nette ilk film izle | Yeşilçam Erotik filmler izle | Oflu Hoca Trakya'da sansürsüz full hd izle | Yerli Filmler izle | Cumali Ceber 2 izle | Oflu Hoca Trakya'da izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com adresinde film izlemek kez kolay, yapmanız gerek beğendiğiniz, aradığınız ya da izleyecek film arıyorsanız sinemahdkeyfi doğru adresiniz. Olmayan filmleri varmış gibi sizi kandırmıyoruz sitemizde filmleri full hd kalitesinde size sunuyoruz. Bu film neden 720p bunun 1080p olanı yüklesenize demeden şundan emin olabilirsiniz. En yüksek kalite 720p ise daha üst kaliteyi hiç bir sitede bulamazsınız filmleri sizlere sunarken piyasada olan en iyi görüntüyü sizlere sunmaya çalışıyoruz ecnebi sinema izle filmleri izlemek içinde player a tıkladığınızda açılan reklamların bizimle alakası yoktur tamamen film upload edilen yerlerin yaptığı reklamdır bize hiçbir faydası yoktur. sinemahdkeyfi.com olarak bizlerde sizlere reklamsız playerlar da hd film izletelim ama mümkün olmuyor. Teliflerin bize ve video upload yerlerine baskısı site kapatmaları vb olaylardan dolayı herkes gibi bizde bu sitelere mecburuz lütfen film izlerken açılan reklamlar yüzünden bizleri suçlamayın daha da ileri giderek küfür vb etmeyiniz sizlere full film izletmek içinde verilen bir emek var biraz saygınız olsun sizden değişik beklentimiz yoktur. Sitemizden her kategoride film bulma şansınız var xyz filmler hariç Aksiyon filmleri, dram filmleri,animasyon filmleri, komik filmleri her türden size hitap eden bir film bulabilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı olarak seyredebilirsiniz son çıkan sinema filmleri izle daha doğrusu vizyon filmlere ulaşma şansınız var. Bunların dışında telif meselesi olmayan yerli gülünç filmlerini'de sitemizden seyredebilirsiniz. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.