Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Çılgın Ünlü İzle Full Hd Tek Parça Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.534

Çılgın Ünlü İzle Full Hd Tek Parça

Çılgın Ünlü direk izle, Çılgın Ünlü Türkçe Dublaj izle,Joe akıl hastanesine kapatılan bir karakterdir. Akıl hastanesine kapatılmasının sebebi ise kafayı sıyırmasıdır. Kafayı sıyırmasında en büyük etken oyuncu olabilmek için çabalamasıdır. Sürekli bir gün ünlü olacağına inanan joe kendisini artık bir ünlü olarak görmeye başlamıştır. Buda onun akıl hastanesine kapatılmasına neden olmuştur. Zamanla çevresindeki insanlara bıkkınlık getirecek derecede bulaşmaktadır. Akıl hastanesinde kaldığı esnada bile bu hayalini hiç kaybetmez. Sürekli ileride bir gün ünlü olacağının hayali ile yaşayan Joe akıl hastanesinde günlerini geçirmeye devam etmektedir. Bir gün bir arkadaşından sıra dışı bir şey duyar. Bin Ladin’in yaşama ihtimalinin olduğuna hatta kesin olarak yaşadığına şahit olan bir arkadaşı bu durumdan Joe’ye bahseder Joe ise bu durum karşısında derhal harekete geçer. Joe gidip Bin Ladin’i bulacak ve bu sayede tüm dünya tarafından tanınan bir ünlü olacaktır. Bu amaç doğrultusunda hastaneden kaçmak için plan yapmaya başlarlar. Bu planlarında 4 kişi olacaklardır. Joe yanında gelmesi için ikna ettiği 4 arkadaşı ile hastaneden kaçar Bin Ladin’i bulmak için çıktıkları yolculuk esnasında çeşitli maceralar atlatırlar. Hatta bir silah dükkânına girerek soygun dahi yaparlar.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle