Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Çete Oyunları izle Full HD Tek Parça Sinema izle


Çete Oyunları direk full hd izle, Çete Oyunları tek part 1080p sansürsüz izle Yönetmen koltuğunda Julius Avery’nin oturduğu ‘Çete Oyunları’, Kanada – İngiltere ve Avustralya ortak yapımıdır. Başarılı yönetmen Julius Avery aynı zamanda filmin senaryo ekibine de adını yazdırmıştır. Senaryo ekibinde ismi bulunan diğer senarist ise John Collee’ dir. ‘Çete Oyunları’ nın müzikleri ünlü müzisyen Jed Kurzel tarafından bestelenmiştir. Jed Kurzel’in daha önce dâhil olduğu işler; Snowtown, The Turning ve Dead Europe olarak sıralanmaktadır. ‘Çete Oyunları’ nın orijinal ismi ise ‘Son of a Gun’ şeklindedir. Film, kendi türünde oldukça iddialıdır. Açıklanan süresi ise bir saat kırk sekiz dakikadır.
Etkileyici sahneleri ile izleyicilerinin hafızalarında yer edecek olan ‘Çete Oyunları’ suç ve macera filmidir. İşlediği bir suçtan ötürü hapse giren JR’ın hikâyesini anlatmaktadır. JR, hapiste oldukça kötü sahneler görür ve Brendan isminde bir adamla tanışır. Hırsızlık çetesi bulunan Brendan, JR’ı kendi takımından biri olarak ilan eder. Bu olaydan sonra hapisteki günleri rahat şekilde geçen JR, için asıl macera hapisten çıktıktan sonra başlayacaktır. Çünkü Brendan’a tutmak zorunda olduğu bir takım sözler vermiştir.


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

5.751

Çete Oyunları izle Full HD Tek Parça

Çete Oyunları direk full hd izle, Çete Oyunları tek part 1080p sansürsüz izle Yönetmen koltuğunda Julius Avery’nin oturduğu ‘Çete Oyunları’, Kanada – İngiltere ve Avustralya ortak yapımıdır. Başarılı yönetmen Julius Avery aynı zamanda filmin senaryo ekibine de adını yazdırmıştır. Senaryo ekibinde ismi bulunan diğer senarist ise John Collee’ dir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. 1080p film izle