Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Blockers İzle Full HD Tek Parça Sinema izleBlockers filmi direk sansürsüz full hd izle, Blockers filmi tek parça 1080 p sansürsüz izle Komedi filmleri arasında yer alan bu film oldukça beğenilmiş olup ülkemizde de vizyona girmesi için geri sayım başlamıştır. Bu filmde genç çocuklara sahip olan aileler bulunmaktadır. Bu aileler çocuklarını büyütmüş ve artık okudukları okuldan mezun etmektedirler. Mezuniyet için oldukça heyecanlı olan aileler ve çocuklar için büyük bir önem taşıyan mezuniyet balosu muhteşem bir gece olacaktır. Görsellik açısından zengin ve her öğrencinin hayali olabilecek bu balo için oldukça heyecanlı olan aileler ve gençler için hazırlıklar uzun süre önceden başlamıştır. Filmi ana temasında bulunan 3 aile vardır. Bu ailenin çocukları ise balo için ne giyeceklerine karar verememektedirler. Ailelerin ise farklı korkuları vardır. Balo günü sex yapacaklarını düşünen aileler çocuklarının bunu yapmasını engellemek için bir anda telaşlanırlar. Ortaya komik sahnelerin çıktığı bu filmde aileler çocuklarının sex yapmasını engelleyebilecekler midir? Yoksa kızları balo gecesinde sex yapacaklar mıdır?
Komedi kategorisinde yayınlanan bu filmin vizyon tarihinin 2018 olması ile birlikte komedi severler tarafından merakla beklenmektedir. Oldukça komik sahnelerin izleyici ile buluşacağı bu filmde Kathryn Newton, Leslie Mann, John Cena gibi oyuncular yer almaktadır. Oyuncuların da profesyonelliği olayların gidişatında oldukça etkili olmuştur. bu filmin yazarlığını ise Brian Kehoe, Jim Kehoe gibi iki önemli isim üstlenmiştir. Bu filmin yönetmenliğin de usta bir isim olan Kay Cannon üstlenmiştir. sinemahdkeyfi.com keyifli seyirler diler.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

38.263

Blockers İzle Full HD Tek Parça

Blockers filmi direk sansürsüz full hd izle, Blockers filmi tek parça 1080 p sansürsüz izle Komedi filmleri arasında yer alan bu film oldukça beğenilmiş olup ülkemizde de vizyona girmesi için geri sayım başlamıştır. Bu filmde genç çocuklara sahip olan aileler bulunmaktadır. Bu aileler çocuklarını büyütmüş ve artık okudukları okuldan mezun etmektedirler. Mezuniyet için oldukça heyecanlı olan aileler ve çocuklar için büyük bir önem taşıyan mezuniyet balosu muhteşem bir gece olacaktır. Görsellik açısından zengin ve her öğrencinin hayali olabilecek bu balo için oldukça heyecanlı olan aileler ve gençler için hazırlıklar uzun süre önceden başlamıştır. Filmi ana temasında bulunan 3 aile vardır. Bu ailenin çocukları ise balo için ne giyeceklerine karar verememektedirler. Ailelerin ise farklı korkuları vardır. Balo günü sex yapacaklarını düşünen aileler çocuklarının bunu yapmasını engellemek için bir anda telaşlanırlar. Ortaya komik sahnelerin çıktığı bu filmde aileler çocuklarının sex yapmasını engelleyebilecekler midir? Yoksa kızları balo gecesinde sex yapacaklar mıdır?

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.