Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Black Water izle Türkçe Altyazılı Online Seyret Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.947

Black Water izle Türkçe Altyazılı Online Seyret

Black Water sansürsüz izle, Black Water full izle, Black Water filmi 2018 yılının oldukça beğenilen filmlerden bir tanesi olarak sinema severlere sunulmaktadır. Hareketli sahneleri ile aksiyon severlere nefesleri kestirecek bir gerilimin yer almakta olduğu bu filmi seyredenler, filmin sonuna kadar nefeslerini tutmaktadır. Filmde, gizli görevde bulunan özel bir ajanın hiç beklemediği bir anda kendisini CIA’in kara taraf adı verilen hapishanesinde bulması konu alınmaktadır. Hapishane denilince akıllara demir parmaklıklar, mahkumlar ve gardiyanlar gelmektedir. Fakat bu hapishanede sadece bu üç unsur bulunmamaktadır ve bu hapishane aslında nükleer bir denizaltıdır. Bu denizaltında alıkonulan ajan, buradan derhal kaçmak zorundadır ve kendisine bu tuzağı her kim kurduysa onu yakalamalıdır. Ancak bu durum o kadar da kolay olmayacaktır ve bunu tek başına başarması da mümkün değildir. Bu nedenle de bir mahkumla işbirliği yapmaya karar verir. Bu sırada çaylak bir ajan da onlara katılır ve bu üç kişi denizin ortasındaki nükleer denizaltından kaçmak için mücadele etmeye başlamaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle