Black Water izle Türkçe Altyazılı Online Seyret Sinema izle
X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2686 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Black Water izle Türkçe Altyazılı Online Seyret Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.947

Black Water izle Türkçe Altyazılı Online Seyret

Black Water sansürsüz izle, Black Water full izle, Black Water filmi 2018 yılının oldukça beğenilen filmlerden bir tanesi olarak sinema severlere sunulmaktadır. Hareketli sahneleri ile aksiyon severlere nefesleri kestirecek bir gerilimin yer almakta olduğu bu filmi seyredenler, filmin sonuna kadar nefeslerini tutmaktadır. Filmde, gizli görevde bulunan özel bir ajanın hiç beklemediği bir anda kendisini CIA’in kara taraf adı verilen hapishanesinde bulması konu alınmaktadır. Hapishane denilince akıllara demir parmaklıklar, mahkumlar ve gardiyanlar gelmektedir. Fakat bu hapishanede sadece bu üç unsur bulunmamaktadır ve bu hapishane aslında nükleer bir denizaltıdır. Bu denizaltında alıkonulan ajan, buradan derhal kaçmak zorundadır ve kendisine bu tuzağı her kim kurduysa onu yakalamalıdır. Ancak bu durum o kadar da kolay olmayacaktır ve bunu tek başına başarması da mümkün değildir. Bu nedenle de bir mahkumla işbirliği yapmaya karar verir. Bu sırada çaylak bir ajan da onlara katılır ve bu üç kişi denizin ortasındaki nükleer denizaltından kaçmak için mücadele etmeye başlamaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | sansürsüz film izle | nette ilk film izle | Yeşilçam Erotik filmler izle | Oflu Hoca Trakya'da sansürsüz full hd izle | Yerli Filmler izle | Cumali Ceber 2 izle | Oflu Hoca Trakya'da izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com adresinde film izlemek kez kolay, yapmanız gerek beğendiğiniz, aradığınız ya da izleyecek film arıyorsanız sinemahdkeyfi doğru adresiniz. Olmayan filmleri varmış gibi sizi kandırmıyoruz sitemizde filmleri full hd kalitesinde size sunuyoruz. Bu film neden 720p bunun 1080p olanı yüklesenize demeden şundan emin olabilirsiniz. En yüksek kalite 720p ise daha üst kaliteyi hiç bir sitede bulamazsınız filmleri sizlere sunarken piyasada olan en iyi görüntüyü sizlere sunmaya çalışıyoruz ecnebi sinema izle filmleri izlemek içinde player a tıkladığınızda açılan reklamların bizimle alakası yoktur tamamen film upload edilen yerlerin yaptığı reklamdır bize hiçbir faydası yoktur. sinemahdkeyfi.com olarak bizlerde sizlere reklamsız playerlar da hd film izletelim ama mümkün olmuyor. Teliflerin bize ve video upload yerlerine baskısı site kapatmaları vb olaylardan dolayı herkes gibi bizde bu sitelere mecburuz lütfen film izlerken açılan reklamlar yüzünden bizleri suçlamayın daha da ileri giderek küfür vb etmeyiniz sizlere full film izletmek içinde verilen bir emek var biraz saygınız olsun sizden değişik beklentimiz yoktur. Sitemizden her kategoride film bulma şansınız var xyz filmler hariç Aksiyon filmleri, dram filmleri,animasyon filmleri, komik filmleri her türden size hitap eden bir film bulabilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı olarak seyredebilirsiniz son çıkan sinema filmleri izle daha doğrusu vizyon filmlere ulaşma şansınız var. Bunların dışında telif meselesi olmayan yerli gülünç filmlerini'de sitemizden seyredebilirsiniz. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.