Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Biz Size Döneriz izle 2017 Full Seyret Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

20.748

Biz Size Döneriz izle 2017 Full Seyret

Biz Size Döneriz izle

31 Mart 20172de vizyona girmesi merakla beklenen Biz Size Döneriz filmi kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmış bir filmdir. Biz Size Döneriz Filminin yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta oturmaktadır. Filmin başrol oyuncuları olarak Lale rolünde Hande Soral, Akın rolünde Çağlar Ertuğrul, Defne rolünde Bestemsu Özdemir, Cahit rolünde Fırat Albayram, Yusuf rolünde Tarız Ündüz, Nur rolünde Tuğçe Kurşunoğlu, işveren rolünde Murat Eken ve son olarak da anlatıcı rolünde Yetkin Dikinciler bulunmaktaır.

Biz size döneriz filminin yardımcı oyuncu kadrosunda ise Didem rolünde Ceyda Kasabalı, Ahmet rolünde Osman Alkaş, Kelebek Necmi rolünde Haldun Boysal ve Özbek Kaplan, Yeşim Dalgıçer, Doğuş Gün Demir vardır. Filmde Akın, Nur, Yusuf, Defne, Cahit ve Lale isimli gençlerin hayatları anlatılmaktadır. Bu isimli gençler üniversiteden yeni mezun olmuş ve iş bulmak için İstanbul’a gelmiştir. Filmde hayatları için önemli bir adım atan bu arkadaş grubu ile ihanet aşk ve heyecan güzel bir dille gözler önüne serilmektedir. Biz size döneriz filmi 1 saat 42 dakika sürmektedir.

Biz Size Döneriz Full HD izle

Filmin genç kadrosunun imza attıkları biz size döneriz filminin heyecanla vizyona girmesi beklenmektedir. Biz size döneriz filminin kadrosu film hazırlıkları ve çekimleri sürecinde oldukça zorluk çektiklerini fakat eğlenceli bir süreç olduğunu belirtmişlerdir. Bütün bu süreçten sonra komedi ve dram türündeki Biz Size Döneriz Filmi nin vizyona girmesi beklenmektedir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri