Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Biz Babasız Büyüdük İzle Full HD Tek Parça 720p Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.066

Biz Babasız Büyüdük İzle Full HD Tek Parça 720p

Biz Babasız Büyüdük Full İzle, Biz Babasız Büyüdük Direkt İzle. Babası asker olan Alim oldukça zorlu bir çocukluk geçirmiştir. Henüz 10 yaşında iken başına gelenler ise birçok çocuğun kaldıramayacağı cinstendir. Babasının tayini nedeni ile taşındıkları kasabada yeni bir okula başlamış olan Alim kendi sınıfından bir kızdan hoşlanmaktadır. Bu kızın ismi ise Selma’dır. Selma Alimin hayallerindeki kız arkadaşıdır. Fakat Alim ne yaparsa yapsın bu aşkından kimseye bahsedemez. Sürekli içine atarak aşkını yaşaması ve babasının yanında olmayışı Alim’in bütün çocukluğunu etkilemektedir. Bir gün kendine yakın olarak gördüğü bir arkadaşına bu durumdan bahseden Alim bunu yaptığına daha sonra pişman olacaktır. Alim ertesi gün okula geldiğinde herkes Alim ve Selma ile dalga geçmektedir. O güne kadar Alim’in bu duygularından habersiz olan Selma o günden sonra Alime karşı farklı duygular hissetmeye başlayacaktır. Fakat bu sınıfta dalga geçilmelerine engel olamayacaktır. Bir süre sonra sınıftaki arkadaşlarının Selma’ya karşı tavır aldıklarını gören Alim bu duruma müdahale etmek ister. Bunun sonucunda da çok sevdiği Selma’dan uzaklaşmaya karar verir. Fakat Alim hiçbir zaman ona olan aşkından vaz geçmez babasının yokluğunu ve Selma’ya olan aşkını sürekli içine atarak büyümüştür. Yıllar sonra Alim ve Selma tekrar karşılaşır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle