Biz Babasız Büyüdük İzle Full HD Tek Parça 720p Sinema izle
X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2686 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Biz Babasız Büyüdük İzle Full HD Tek Parça 720p Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.066

Biz Babasız Büyüdük İzle Full HD Tek Parça 720p

Biz Babasız Büyüdük Full İzle, Biz Babasız Büyüdük Direkt İzle. Babası asker olan Alim oldukça zorlu bir çocukluk geçirmiştir. Henüz 10 yaşında iken başına gelenler ise birçok çocuğun kaldıramayacağı cinstendir. Babasının tayini nedeni ile taşındıkları kasabada yeni bir okula başlamış olan Alim kendi sınıfından bir kızdan hoşlanmaktadır. Bu kızın ismi ise Selma’dır. Selma Alimin hayallerindeki kız arkadaşıdır. Fakat Alim ne yaparsa yapsın bu aşkından kimseye bahsedemez. Sürekli içine atarak aşkını yaşaması ve babasının yanında olmayışı Alim’in bütün çocukluğunu etkilemektedir. Bir gün kendine yakın olarak gördüğü bir arkadaşına bu durumdan bahseden Alim bunu yaptığına daha sonra pişman olacaktır. Alim ertesi gün okula geldiğinde herkes Alim ve Selma ile dalga geçmektedir. O güne kadar Alim’in bu duygularından habersiz olan Selma o günden sonra Alime karşı farklı duygular hissetmeye başlayacaktır. Fakat bu sınıfta dalga geçilmelerine engel olamayacaktır. Bir süre sonra sınıftaki arkadaşlarının Selma’ya karşı tavır aldıklarını gören Alim bu duruma müdahale etmek ister. Bunun sonucunda da çok sevdiği Selma’dan uzaklaşmaya karar verir. Fakat Alim hiçbir zaman ona olan aşkından vaz geçmez babasının yokluğunu ve Selma’ya olan aşkını sürekli içine atarak büyümüştür. Yıllar sonra Alim ve Selma tekrar karşılaşır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | sansürsüz film izle | nette ilk film izle | Yeşilçam Erotik filmler izle | Oflu Hoca Trakya'da sansürsüz full hd izle | Yerli Filmler izle | Cumali Ceber 2 izle | Oflu Hoca Trakya'da izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com adresinde film izlemek kez kolay, yapmanız gerek beğendiğiniz, aradığınız ya da izleyecek film arıyorsanız sinemahdkeyfi doğru adresiniz. Olmayan filmleri varmış gibi sizi kandırmıyoruz sitemizde filmleri full hd kalitesinde size sunuyoruz. Bu film neden 720p bunun 1080p olanı yüklesenize demeden şundan emin olabilirsiniz. En yüksek kalite 720p ise daha üst kaliteyi hiç bir sitede bulamazsınız filmleri sizlere sunarken piyasada olan en iyi görüntüyü sizlere sunmaya çalışıyoruz ecnebi sinema izle filmleri izlemek içinde player a tıkladığınızda açılan reklamların bizimle alakası yoktur tamamen film upload edilen yerlerin yaptığı reklamdır bize hiçbir faydası yoktur. sinemahdkeyfi.com olarak bizlerde sizlere reklamsız playerlar da hd film izletelim ama mümkün olmuyor. Teliflerin bize ve video upload yerlerine baskısı site kapatmaları vb olaylardan dolayı herkes gibi bizde bu sitelere mecburuz lütfen film izlerken açılan reklamlar yüzünden bizleri suçlamayın daha da ileri giderek küfür vb etmeyiniz sizlere full film izletmek içinde verilen bir emek var biraz saygınız olsun sizden değişik beklentimiz yoktur. Sitemizden her kategoride film bulma şansınız var xyz filmler hariç Aksiyon filmleri, dram filmleri,animasyon filmleri, komik filmleri her türden size hitap eden bir film bulabilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı olarak seyredebilirsiniz son çıkan sinema filmleri izle daha doğrusu vizyon filmlere ulaşma şansınız var. Bunların dışında telif meselesi olmayan yerli gülünç filmlerini'de sitemizden seyredebilirsiniz. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.