Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

BFG izle Sinema izle

BFG izle Full HD, BFG izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde bağlanması da ayriyeten filme olumlu yönde birçok katkı sağlıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise bir devi konu alıyor. Devler ülkesin de bulunan Bill Hader diğer devlere göre iyi kalpli ve sevecen bir devdir. Bu yüzden de diğerleri tarafından hep dışlanıp hor görülmüştür. Son zamanlar da başına gelen olaylar ise onu derinden etkileyecektir. Devin biri dünyadan küçük bir kızı kaçırmıştır. Onu yemeyi planlayan dev bunun için hazırlıklarını yapar.

Bunu fark eden Bill Hader küçük kızı kurtarmak için büyük bir mücadele verir ve onu yanına almak zorunda kalır. Bu süreçten sonra onu diğer devlerden saklamak zorunda olan Bill Hader büyük zorluklar çekecektir. Ancak ne olursa olsun küçük kızı korumakta kararlı olan iyi kalpli dev bu süreçte diğer devlerle de mücadele etmek zorunda kalacaktır.
2017 ABD yapıtı olan BFG filmi içerik olarak Aile, Fantastik, Macera gibi konuları ele alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Steven Spielberg oturuyor. Başarılı yönetmeni bunun gibi daha birçok yapıtta da isminden sıkça söz ettirmişti. Ünlü yönetmen şimdiler de ise BFG filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB:

Yorum yapılmamış

4.238

BFG izle

BFG izle Full HD, BFG izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde bağlanması da ayriyeten filme olumlu yönde birçok katkı sağlıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise bir devi konu alıyor.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri