Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Beyond the Mask izle Sinema izle


Beyond the Mask izle

Aksiyon ve suç filmi olan Beyond the Mask izle, Güney Kore yapımıdır. Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Shin – yeonWon ‘dur. Beyond the Mask izle senaristleri ise; Young – ha Kim, Young – he Kim ve Jo – yun Hwang üçlüsünden oluşmaktadır. Güney Kore sinemasının en iyi temsillerinden biri olan Beyond the Mask izle bir saat elli sekiz dakika uzunluğundadır. Filmde görüntü kalitesi oldukça iyidir. Ayrıca film boyunca devam edecek olan gerilimin insanların bu tip filmlerde aradıklarını verecek kadar iddialıdır.

Beyond the Mask izle

Beyond the Mask izle filminin başrol oyuncusu Kyung – gu Sol ‘dur. Başarılı aktör filmde eski bir seri katil olan Byung – su karakterine can vermektedir. Byung – su eskiden bir seri katil olsa da şimdilerde hafızasını yavaş yavaş kaybetmesine neden olan Alzheimer hastalığı ile baş etmeye çalışmaktadır. Ancak bu sırada yaşlı adam kızının sevgilisinin onu öldürmek istediğini hatırlamıştır. Yaşlı adamın kızı Eun – Hee ise aslında kurbanlarından birinden almış olduğu bir kızdır. Byung – su küçük kızı kendi yanına alarak büyütmüştür. Baba kızın geçmişe oranla normal olan hayatları Byung – su’nun kızının erkek arkadaşını öldürme planları kurmaya başlaması ile hareketlenecektir. Yaşlı adam bu planları yaparken en çok sıkıntıyı ise hastalığından ötürü çekmeye başlayacaktır. Üstelik kızını, kızının erkek arkadaşından korumak sandığından daha zor bir hal alacaktır.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

Beyond the Mask izle

Beyond the Mask izle Aksiyon ve suç filmi olan Beyond the Mask izle, Güney Kore yapımıdır. Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Shin – yeonWon ‘dur. Beyond the Mask izle senaristleri ise; Young – ha Kim, Young – he Kim ve Jo – yun Hwang üçlüsünden oluşmaktadır. Güney Kore sinemasının en iyi temsillerinden biri olan Beyond

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Numune Çözgü Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri