Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Ben Ölmeden Önce izle Tek Parça Full HD Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

601

Ben Ölmeden Önce izle Tek Parça Full HD

Ben Ölmeden Önce izle

Dram ve gizem kategorilerine dahil olacak şekilde kurgulanan Ben Ölmeden Önce filmi; konusu itibarıyla ilgi çekecek bir yapıma benziyor. Kadro itibarıyla pek tanıdık kişileri barındırmayan oyuncuları tercih eden bu filmde; Zoey Deutch, Halston Sage, Elena Kampouris kadroda yer alıyor. Söz konusu Amerikan yapımı filmde yönetmen olarak ise  Ry Russo-Young’u görebilmekteyiz.

Çok satan romanlar kategorisinde yer alarak sonradan sinemaya uyarlanan ve izleyicilerin ilgi göstereceği bir yapım olarak tabir edilen Ben Ölmeden Önce (Before I Fall) projesi; bu alanda sinemadan başarıyla dönecek bir yapım olarak değerlendirilebiliyor.

Filmde bri döngüyü görebilmek mümkün. Başrolde yer alan Zoey Deutch, halinden memnun olan ve her isteiğini gerçekleştirebilen bir karakter olan Sam rolüne bürünüyor. Filmin başlarında arkadaşlarıyla beraber eğlenirken hayatını kaybediyor ve her gün 12 Şubat gününü yaşamaya devam ediyor. Bu yaşantısında her geçen gün aynı şeyleri yaşayarak araştırmalar yapıyor ve bu döngüden çıkmaya çalışıyor.

Hayatını kaybetme sebeplerini bu şekilde anlamlandırmaya çalışarak; ölümünün sır perdesini aralamaya çalışan Sam ile beraber; sinema salonlarını dolduracak kalabalık da aynı oranda endişeli ve meraklı olarak filmin sonunu her bir karede merak edecektir.

Ben Ölmeden Önce Tek Parça izle

Ben Ölmeden Önce kitapla karşılaştırıldığında okurların ne derece tatmin eder bilinmez ancak; filmden keyif alacak bir kitlenin olabileceğini de söyleyebiliriz. Böylelikle bu filmin takipçisi ve izleyenleri de çok olacağından eminiz.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri