Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Behind The Blue Door izle Türkçe Altyazılı Online Seyret Sinema izle


Behind The Blue Door türkçe dublaj izle, Behind The Blue Door direk izle, Behind The Blue Door filmi özellikle fantastik türü film sevenler için oldukça ilgi çekici bir film olma özelliği taşıyor. Film 2017 yılı içerisinde vizyona girmiş ve oldukça beğenilmiş filmler arasında yer almakta. IMDB’de bizim ile aynı fikir de olacak ki, bu filme 7.2 gibi yüksek diyebileceğimiz bir puan vermiştir. Filmin konusu ise oldukça farklı. Lukasz adında ki bir çocuk bir kaza geçirir. Bu geçirdiği trafik kazası ciddi bir kazadır ve bu kazadan sonra onun hayatı da farklı bir anlamda değişecektir. Zira bu kaza sonrasında çocuğun odasında bir kapı belirir. Bu mavi kapı fantastik bir kapıdır ve bu kapı farklı bir dünyaya açılmaktadır. Filmde ki deyimi ile alternatif gerçekliğe açılmaktadır bu söz konusu kapı. Bu kapıdan geçmesi ile birlikte de Lukasz adında ki genç birçok şeyi keşfedecektir. Burada hiç görmediği şeyler ile karşılaşacaktır.

2016 yılında çekilen bu film birçok ülkede farklı zamanlarda vizyona girdi. Ülkemizde bu filmin videosu henüz daha yeni düştü ve düşer düşmez siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz. Film, aile ve macera kategorilerinde de izlenilebilecek filmler arasında yer almakta. Mariusz Palej ismi filmin yönetmenlik koltuğunda oturan isimken, filmin senaristliğini 3 farklı isim üstlenmekte. Magdalena Nieć, Adam Wojtyszko, Karol Stachowicz isimleri bu harika yapıtın senaristleridir.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 7,2

Yorum yapılmamış

5.567

Behind The Blue Door izle Türkçe Altyazılı Online Seyret

Behind The Blue Door türkçe dublaj izle, Behind The Blue Door direk izle, Behind The Blue Door filmi özellikle fantastik türü film sevenler için oldukça ilgi çekici bir film olma özelliği taşıyor. Film 2017 yılı içerisinde vizyona girmiş ve oldukça beğenilmiş filmler arasında yer almakta. IMDB’de bizim ile aynı fikir de olacak ki, bu filme

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri