Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Beden ve Ruh Üzerine izle Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1.238

Beden ve Ruh Üzerine izle

Beden ve Ruh Üzerine izle>
Başarılı yönetmen, Ildiko Enyedi’nin yazdığı ve yönetmenliğini yaptığı’ Beden ve Ruh Üzerine‘ , 21 Nisan 2017’de vizyona çıkacak. 1 saat 56 dakika olan bu film, tam bir baş yapıt. Berlin’de Altın Ayı’yla birlikte toplam 4 ödüle uzanan Beden ve Ruh Üzerine filmi, birbirini hiç tanımayan Endre ve Maria’nın rüyalarının olaylara dahil edildiği çok farklı aşk hikayelerini anlatıyor.

Bir mezbahada yönetici olan Endre pek konuşkan birisi olmamakla beraber, Maria’nın çıkagelmesiyle tamamen değişir. Endre onu görür görmez etkilenir ancak bunu Maria’ya söyleyemez. Maria’nın sert görünüşü ise bu durumu zorlaştırmaktadır. Fabrikada yaşanan hırsızlık olayları filmin seyrini biraz değiştirirken, bu ikili herkesten uzakta, rüyalarında her gece buluşmatadır. Morcsányi Géza; Endre’yi oynarken, usta oyuncu Alexandra Borbély; Maria rolündedir. Zoltán Schneider, Gusztáv Molnár,Tamas Jordan, Julia Nyako, Pál Mácsai, Ervin Nagy gibi ünlü oyuncularla çekilen bu aşk filmi ilkbahara damgasını vuracak gibi görünüyor.

Beden ve Ruh Üzerine’nin film kapağı ise sade bir şekilde bırakılmış. Maria rolündeki, Alexandra Borbély’nin kapağı güzelleştirdiği aşikar. İlk fragmanda izlediğimiz geyikler ise, kapağın altında yarı saydam bir şekilde görünüyor.

Beden ve Ruh Üzerine

Aşk ve bir o kadar da dram filmi olan Beden ve Ruh Üzerine, Türkiye’de büyük bir yankı yaratacak gibi görünüyor. Fragmanın; bir internet sitesinde çıkış tarihi, 24 Mart 2017 Cuma oldu. Sinema severler filmin vizyon tarihini iple çekiyor.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Numune Çözgü Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri